fbpx
Close

Chiellini ja Balotelli matsid sõjakirve maha: üks kinkis teisele särgi, teine vabandas

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Torino Juventuse ja Itaalia koondislase Giorgio Chiellini kriitika Mario Balotelli ning Felipe Melo suunas küttis viimastel päevadel rohkelt kirgi, kuid teisipäeval osalesid Chiellini ja Balotelli mõlemad Le Iene nimelisse telesaatesse ning lepiti ära.

Probleem sai alguse 35-aastase Chiellini uuest autobiograafiast, milles kritiseeris teravalt nii oma koondisekaaslast Balotellit kui ka karjääri jooksul Juventusesse jõudnud brasiillasest poolkaitsjat Felipe Melot. Kumbki mees ei jäänud Chiellinile võlgu ja lajatasid talle sotsiaalmeedia vahendusel vastu. Sõna ütlesid sekka ka endised Itaalia koondise ründemehed Antonio Cassano ning Luca Toni.

Telesaate juhid esitlesid alustuseks Balotelli kingitust Chiellinile, milleks oli särk kirjaga “Isegi kui sa mulle ootamatult noa selga lõid, armastan sind endiselt.” Seejärel ühineti saatega videokõne vahendusel.

“Esimest korda mu elus keerasid sina käki kokku ja ma mitte!” alustas Balotelli humoorikalt.

Chiellini: “Kadestasin sind! Sest elus pead tegema vigu, et areneda.”

“Ma ei oodanud sellist asja Giorgiolt. Ma pole negatiivne isik, vaid see, kes teeb alati nalja,” ütles omakorda Balotelli.

Juventuse keskkaitsja jätkas, et ta tundis vajadust oma raamatusse mõningat kriitikat kirja panna. Seejuures nimetas ta oma endist meeskonnakaaslast Felip Melot kõige hullemaks mängijaks ja “mädanenud õunaks”. Lõpuks lisas ta, et läks oma väljaütlemistega tõesti liiale. “Ma polnud selgusele jõudnud, kas panna kriitikat sinna, aga ütlemata, et kõik on halb, siis tundus see mulle vale ning silmakirjalik. Võtan kogu vastutuse oma sõnade eest. Tegin vea, õppisin sellest ja jätkan igapäevaselt oma vigadest õppimist. Oleks suur rõõm [Balotelliga taas Itaaliat esindada]! Minul probleeme pole.”

scroll to top