fbpx
Close

“Reetur, kloun!” Juventuse fännid kritiseerisid teravalt oma pallivõluri soovi rivaalmeeskonda minna

Avatar

Chiellini-Dybala-Pjanic derbivõitu tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Viimaste aastate jooksul Itaalia kõrgliigat valitsenud, kuid mullu alles neljandal kohal lõpetanud Torino Juventust on ees ootamas järjekordne suur muutus, kui eeldatavasti on meeskonnast lahkumas üks säravamaid nimesid Paulo Dybala.

Juventusel õnnestus läbi häda küll uueks hooajaks Meistrite liigasse kvalifitseeruda, aga arusaam muudatuste vajalikkusest on juba pikemat aega olnud klubis selge. Nii lahkus tänavuse hooaja lõppedes keskkaitse tugitala, vanameister Giorgio Chiellini, kes liitub tõenäoliselt MLS-i klubi Los Angeles FC-ga. Serie A 2021/22 meistriks krooniti AC Milan, tunamullu oli selleks linnarivaal Milano Inter. Just viimane on nüüd ka läbirääkimistes 2015. aastast Juventuse ridadesse kuulunud Dybalaga.

28-aastase argentiinlase otsust Interiga läbirääkimistesse minna ei tervitanud aga Juventuse fännid mõistagi viisakalt, vaid kutsusid ründavat poolkaitsjat reeturiks ja klouniks. “Armastasin ja toetasin sind, aga nähes sinu agenti selle klubi peakorteris, mis sind eilseni solvas, siis aitab. Oled tõestanud, et oled paljudest hullem,” kirjutas üks Juventuse fännidest sotsiaalmeedias.

Interiga liitumise juttudel on tõepoolest ka tõepõhi all. “Saan vaid öelda, et töötame selle nimel. Saab näha, mis juhtub,” ütles Dybala agent Jorge Antun. Samas lisas ta, et inimene, keda olevat Interi juures nähtud, polnud Dybala agent. “Giacomo Petralito pole tema agent ega keegi vahelüli. Ta esindas kohtumisel Interit ja see on vaja ära selgitada.”

Itaalia meedia teab ka öelda, et lisaks Interile huvitub Dybala teenetest teinegi Serie A klubi, Jose Mourinho juhendatav AS Roma, Manchester United ja Londoni tippklubid Tottenham Hotspur ning Arsenal.

Dybala saagiks jäi lõppenud hooajal 39 mängu ja 15 väravat. Viiel korral on ta Juventusega Itaalia meistriks tulnud ja 2016/17 hooajal Meistrite liiga finaali jõudnud.

scroll to top