fbpx
Close

Optibet pikendas jalgpallirindel hästi kulgenud koostööd

Avatar

Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

FC Flora ning spordiennustusportaal ja internetikasiino Optibet pikendasid koostöölepingut, mille kohaselt jätkab Optibet Eesti esijalgpalliklubi toetamist ka sellel hooajal.

Flora ja Optibeti koostöö sai alguse 2021. aasta alguses, mil Optibetist sai klubi peasponsor. Mõlema osapoole sõnul on koostöö kulgenud hästi, mistõttu otsustati lepingut pikendada veel ühe aasta võrra.

Optibeti esindaja Annika Pajupuu sõnul on ettevõttel hea meel jätkata koostööd Floraga, kuna mõlemal on sarnased väärtused ja eesmärgid, mida püüda. “FC Flora on meie silmis klubi, kes panustab tulevikule mõeldes ja kellel on selge visioon, mille poole püüeldakse. Eduka klubi taga on töökas meeskond ja ühtne kogukond, kes panustab hingega. Töökus, läbipaistvus ning suuremate eesmärkide poole sihtimine on ka meid inspireerinud,” ütles Pajupuu FC Flora kodulehe vahendusel.

“Sport on üks osa meelelahutusest ning Optibet soovib ka omalt poolt anda panuse selle arenguks. Ka meie eesmärk on kasvatada inimestes huvi spordi vastu lisades sinna juurde veidi rohkem emotsioone – üheskoos Floraga saame seda teha. Senine koostöö on olnud meeldiv ning lepingu pikendamine selle loogiline jätk,” lisas ta.

FC Flora president Pelle Pohlaku ütleb, et senine koostöö on sujunud edukalt ning ta ootab huviga, mida uus ühine hooaeg tuua võib. “Koostöö esimesel aastal jõudsime esimese Eesti klubina Euroopa Konverentsiliiga alagruppi ja teisel hooajal tulime Eesti meistriks. Koostöö jätkamine pakub meile rõõmu ja energiat, lisaks ootusärevust, mida toob sportlikult meie koostöö kolmas aasta,” kommenteeris Pohlak.

Optibet on spordiennustuse, internetikasiino ja muude osavusmängude teenust pakkuv ettevõte, mis asutati 1999. aastal Lätis. Optibeti nimi toodi turule 2008. aastal. Optibeti logo kaunistab Flora esindusmeeskonna mängusärki ning tuleval aastal on plaanis jälgijateni tuua mitmed ühisprojektid.

scroll to top