Jalgpall24.ee on esimene eestikeelne Inglismaa kõrgliigale keskenduv portaal, mis alustas oma tegevust 22. veebruaril 2018. aastal. Meie missiooniks on kajastada Premier League’i jalgpalli igapäevatoimetustest Meistrite liiga tipphetkedeni välja.

Jalgpall24.ee portaal ei saaks tegutseda ilma meie suurepäraste toetajate ja koostööpartneriteta, kelle abil jalgpalliuudised lugejateni jõuavad. Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, seetõttu oleme pidevalt otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga seda vankrit vedada.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Meie suur armastus on jalgpall ning sport laiemalt ja seda tunnet jagame me paljude oma toetajatega, kellele pakume omalt poolt reklaamiväljundina kõiki meie spordiportaale. Kui meie tegevus Sind kõnetab ja/või tahad oma tooteid ja teenuseid meie kanalites rahvale tutvustada, siis võta ühendust, saame kokku ja arutame, kuidas saame üksteisele kasulikud olla,” sõnab Jalgpall24.ee peatoimetaja Jan Kuusk.

Janiga saab ühendust helistades +372 5686 5523 või kirjutades info@jalgpall24.ee.