fbpx
Close

Mourinho ja Zaniolo: Dybala on maailma üks parimatest

Avatar

Paulo Dybala. Foto: Imago Images/Scanpix

Tänavu suvel Torino Juventusest AS Roma ridadesse siirdunud Paulo Dybala teenis rohkelt kiitust nii meeskonna peatreenerilt Jose Mourinholt kui ka võistkonnakaaslaselt Nicolo Zaniololt.

“Ta teeb väga head tööd. Ta tunneb oma meeskonnakaaslasi perfektselt ja te teab, et keskväljast ülespoole on Argentina koondisel palju valikuid, kuid minu silmis on ta maailma üks parimatest. Dybala on enda peale võtnud vastutuse olla Roma jaoks oluline mängija. Temas on suurepärastele mängijatele omane rahu ning ma arvan, et 60 000 fänni ees on ta tipus,” rääkis Mourinho enne neljapäevast Euroopa liiga mängu Real Betisi vastu.

23-aastane Zaniolo jätkas sealt, kust Mourinho pooleli jäi, tuues samuti esile Roma fännide olulisust. “Nad annavad meile alati suure tõuke. Tahame kolme punktiga koju tulla.” Dybala kohta jagus itaallasel samuti kiidusõnu: “Ta on tšempion ja mu jaoks on au temaga väljakut jagada.”

Novembris 29-aastaseks saab Dybala veetis Juventuses seitse hooaega, mille sisse jäi ka viis Itaalia meistritiitlit. Viimastel hooaegadel jäi mees aga tagaplaanile ning nii vabaagendina liikus ta Romasse, kellega sõlmis kolme aasta pikkuse lepingu.

Roma on Itaalia meistrivõistlusi alustanud küllaltki edukalt, kui kaheksa vooru möödudes hoitakse 16 punktiga viiendat kohta. Euroopa liigas jäädi avavoorus alla Bulgaaria klubi Ludogoretsile 1:2, kuid seejärel võeti 3:0 võit Helsingi HJK üle.

scroll to top