fbpx
Close

Ronaldo agent ikkagi tegutseb ülemineku nimel. Unitedi uus täiendus: loodan, et ta jääb klubisse

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kuigi Manchester Unitedi staarmängija Cristiano Ronaldo kritiseeris alanud hooaja algul ajakirjandust, milles räägiti üpris kindlas kõneviisis uude võistkonda minemises, siis nüüd on Inglismaa meedia taas seda võitmas. Samal ajal lisab kuuldustele hoogu juurde ka Unitedi värske mängumehe Casemiro hiljutine sõnavõtt.

Sky Sportsi teatel on Roanldo agent Jorge Mendes pakkunud oma teda Itaalia tippklubi Napolile. Vaatamata faktile, et United üllatas esmaspäeval Liverpooli ja teenis 2:1 võidu, on meeskond alustanud hooaega kohutavalt, kui 1:2 jäädi alla Brighton & Hove Albionile ning 0:4 Brentfordile. Selle taustal poleks midagi imestada, kui Ronaldol on niivõrd ebastabiilsest võistkonnast kõrini saanud ja ikkagi otsib väljapääsu mujale. Lisaks on mees äratanud tähelepanu ka platsi kõrval, kui möödunud hooaja mängu järgselt Evertoniga lõi ta vihahoos vastasmeeskonna fännilt telefoni käest.

Samal ajal 70 miljoni euro eest Madridi Realist üle tulnud poolkaitsja Casemiro loodab väga, et saab oma endise meeskonnakaaslasega ka Inglismaal mõnda aega veel pallida. “Räägime läbi aegade ühest paremast mängijast. Ta teab, et austan teda tohutult. Loodan, et ta jääb meiega, sest ta on suurepärane mängija. Ta toob sulle palju väravaid, ta on võitja ja liider. Ta on meile väga oluline. Minu esimesest päevast siin on ta mind kõigega aidanud. Loodan tõesti, et ta jätkab siin,” ütles Casemiro ESPN Brasil vahendusel.

scroll to top