fbpx
Close

Klopp: Manchester City rahakotiga suudab maailmas sammu pidada vaid kaks klubi

Avatar

Jürgen Klopp ja Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli peatreeneril Jürgen Kloppil pole käsil just parim periood, kui tema meeskond on Inglismaa kõrgliigas kaheksa mänguvooruga kogunud kümme punkti, mis annab tabelis 12. koha. Pühapäeval minnakse vastamisi valitseva meistri Manchester City’ga, kelle suunas oli Kloppil nii mõndagi öelda.

“Teile ei meeldi mu vastus ja teil kõigil on see vastus juba ka olemas. Keegi ei suuda City’ga selles plaanis konkureerida. Sul on maailma parim meeskond ja sa lisad juurde kõige parema ründaja. Pole vahet, mis see maksab, lihtsalt tee see ära. Tean, et City inimestele see ei meeldi ja kellelegi ei meeldi, kuid küsisite küsimuse ning teate vastust. Mida Liverpool teeb? Me ei saa nende moodi käituda. See pole lihtsalt võimalik. See on selge ja taas te teate vastust. Maailmas on kolm klubi, mis saavad finantsiliselt teha seda, mida ise soovivad. See on legaalne ja kõike muud. Aga nad saavad teha, mida iganes tahavad,” kurtis Klopp oma suurest konkurendist rääkides.

“Kuulsin, et Newcastle Unitedi poolelt keegi ütles, et klubi jaoks pole lage olemas. Jah! Tal on õigus. Newcastle’i jaoks pole piire olemas. Palju õnne, kuid mõningate teiste klubide jaoks on laed olemas!” lisas Klopp, kes ilmselt pidas kolmanda nn. rikkurklubina silmas Prantsusmaa tippu Pariisi Saint-Germaini.

Ajalugu siiski toetab fakti, et Liverpool võib pühapäeval City’lt punkte röövida. Nimelt on City’l õnnestunud viimasest 35 Anfieldil toimunud mängust võita vaid kaks. Viimati suudeti võit noppida 2003. aastal, kui City’t esindas veel Nicolas Anelka.

scroll to top