fbpx
Close

Vaata, kuidas ühtib sinu ennustus Zenjovi ja teiste jalgpalli tippude omaga!

Avatar

-Argentina fännid | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Ootamatult oleme jalgpalli MM-iga jõudnud lõpusirgele, jäänud on vaid 3-4. koha mäng ning finaal. Põnevus kasvab. Kes võidab ihaldatud tiitli? Kelle poolt oled sina? Kas sinu arvamus ühtib Eesti jalgpalli tippudega?

FC Flora ründaja Sergei Zenjov ennustab, et Horvaatia-Maroko mäng lõpeb Maroko võiduga, seisuks 0:1 ning finaalis jääb Argentiina alla Prantsusmaale seisuga 1:3. Optibeti Eesti piirkonnajuhi Annika Pajupuu sõnul elavad eestlased maailmameistrivõistlustele tulihingeliselt kaasa, poolehoidjaid on nii Prantsusmaale kui Argentiinale. “Suurimateks favoriitideks peeti seni Inglismaad ja Prantsusmaad, kuid nüüd ennustab lausa 42% panustajatest võitu siiski Argentiinale,” kommenteerib Optibeti piirkonnajuht.

FC Flora väravavahtide treener Aiko Orgla ja FC Flora abitreener Joel Indermitte ennustavad 3-4. koha mängus 1:1 viiki ning lisaajal väravat Horvaatiale, kokkuvõttes seisuks 2:1 Horvaatiale. Karika võiks nende arvates pea kohale tõsta Prantsusmaa, alistades Argentiina seisuga 1:2. FC Flora president Pelle Pohlak kolleegidega ei nõustu: “Ma erinen mõlemast ning ennustan skoorideks 3:1 Horvaatia-Maroko ja 2:1 Argentiina-Prantsusmaa.”

Heites pilgu MM-i väravalööjate TOP-ile, näeme, et nii Prantsusmaa kui Argentiina on TOP 3-s esindatud kahel korral, Lionel Messi ja Julián Álvarez on löönud vastavalt 5 ja 4 väravat ning sama palju on võrku sahistanud ka Kylian Mbappé (5) ja Olivier Giroud (4). “Kuigi hetkel konkureerivad parima väravalööja tiitlile Messi ja Mbappé, siis eestlased ennustasid suurimaks väravalööjaks siiski Ronaldot,” ütles Optibeti Eesti piirkonnajuht.

Seekordne MM on olnud täis emotsioone ja üllatusi. 3-4. koha mäng toimub juba 17. detsembril ja uus maailmameister selgub pühapäeval, 18. detsembril. Kas ajalugu kordub ja võidu saab neljandat korda finaali jõudnud Prantsusmaa või hoopis eestlaste lemmik Argentiina?

scroll to top