fbpx
Close

Tottenhami peatreener Conte: vajame veel kolme üleminekuakent, et olla konkureerivad

Avatar

Antonio Conte. Foto: Action Images - Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga tippmeeskonnad olid taas äsja sulgunud üleminekuakna sees kõige suuremad kulutajad uutele mängijatele. Tottenham Hotspur pani hakkama 172 miljonit naela, mis on liigarivaalide arvestuses küll alles neljas koht, aga peatreener Antonio Conte sõnul sellest tõepoolest ei piisagi.

“Sa saad mängijaid ka vabaagendina palgata või laenule võtta, mis oleks teistsugune olukord. Tahan seda väga selgelt väljendada. Arvan, et tegime, mida olime suutelised, ja seda ka õigel ajal, sest visioon oli väga paigas kulutatava raha osas ja saada vabu mängijaid või neid laenule tuua. Seejärel kulutasime raha kahele mängijale: Richarlisonile ning Yves Bissoumale. Teised tulid laenates või tasuta üleminekuga,” selgitas Conte tegutsemist üleminekuturul.

Itaallane lisas, et praeguse eelarve juures on võistkonna areng märgatav, kuid tegemist on väga keerulise ülesandega, et rivaalidega suuta sammu pidada. “Vaatan teisi tipus olevaid meeskondi ning neil on meiega väga suur edumaa. Olla konkureeriv ja tiitlinõudleja, et teenida Meistrite liiga koht välja peab olema veel vähemal kolm üleminekuakent, et areneda ja püsida samal tasemel nagu konkurendid.”

“Olen aga kindel, et liigume õiges suunas oma klubi võimekust silmas pidades investeerida. Peame olema realistid saamaks aru, et on erinevaid klubisid, mis suudavad investeerida raha erinevalt ja on klubisid, mis investeerivad tavalist raha. Pole kahtlustki, et teekond on selles vaatenurgas raske. Tegime õigeid asju, kuid oleme alles alustanud. Kui mõni arvab, et oleme selle olukorra lõpetanud, siis oleme sellest veel väga kaugel,” lisas Conte, kelle hoolealused paiknevad viie vooru möödudes liigatabelis kolmandal kohal.

scroll to top