fbpx
Close

Endine Itaalia koondislane: Ancelottil on lihtsalt vedanud, ta ei suuda mängijaid arendada

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Erinevates Itaalia tippklubides pallinud ning kahel hooajal ka Madridi Reali hingekirja kuulunud Antonio Cassano kritiseeris praegust Reali juhendajat Carlo Ancelotti, kelle sõnul on viimasel oma treenerikarjääri jooksul paljuski vedanud ning ühtlasi ei suutvat ta mängijate arengusse piisavalt panustada.

“Madridi Real mängis halvasti nii Chelsea’ kui ka Pariisi Saint-Germaini vastu. Ancelottil väga vedas. Aga varem või hiljem õnn lõppeb. Real ei mängi La Ligas edukalt. Barcelonal oli halb hooaja algus, kuid nüüd on teine lugu. Ancelottiga tunnevad mängijad end hästi, aga ma ei mäleta kedagi, kes tema käe all oleks karjääris sammu edasi teinud,” sõnas karjääri lõpetanud endine Itaalia koondise ründemees Cassano Bobo TV-le Twitchi vahendusel.

Cassano jutus on iva sees, sest Reali pääs Meistrite liiga poolfinaali on kulgenud napimast napimalt. PSG vastu oldi 0:2 kaotusseisus, ent Karim Benzema kübaratriki toel võeti raske 3:2 võit. Londoni Chelseaga mängus tuli käiku lisaaeg ning seal kindlustas Realile edasipääsu samuti Benzema oma üleaja väravaga, mis andis omadele 5:4 koondskooriga võidu.

Hispaania kõrgliigas on Realil siiski üpris turvaline, 12-punktiline edumaa lähima konkurendi Barcelona ees. Kui Real tiitli võidab, jõuab Ancelotti ühtlasi suure tähiseni, olles võitnud meistritiitli igas Euroopa viies tugevaimas liigas.

scroll to top