fbpx
Close

Kas see on üldse reaalne? Need õnneseened annavad “õnnesärgis sündinud” väljendile uue tähenduse!

Avatar

David de Gea. Foto: Imago/Scanpix

Öeldakse, et panustamises on üks osa oskust ja teadmisi, teine osa õnne. Tihtipeale on õnn just see, mis määrab, kas on käes aeg visata rusikad õhku ning teele lasta üks vabastav rõõmukarje või tuleks hoopiski pea korraks norgu lasta ning tunnetada, kui lähedal see õnnestumine ikka oli.

Eelmisel nädalal Optibetis ei naeratanud, vaid lämmatas fortuuna kaht inimest, kellest üks võlus ÜHEST EUROST välja 991.96 €. Kuidas see tal küll õnnestus?

Foto: Kuvatõmmis

Teine tegi Optibetis standardse kümneeurose panuse, sidus kokku neli vutimatši ning viis hokimängu. Kätt hoidis pulsil ta nii Meistrite kui Euroopa liigas ning eriti suureks paisutas koefitsiendi just Liverpooli võit Müncheni Bayerni üle, mille koefitsiendiks oli suisa 3.43. Tasub mainida ka Villarreali võitu Peterburi Zeniti üle, mis aitas kombokoefitsienti õige magusaks suurendada.

Foto: Kuvatõmmis

Kombo oli selline, et 10 € -> 2279.39 EUROT ning lisaks Optibeti kontojäägi suurenemisele hakkasid tal ka põlved värisema, sest 227-kordne tagasimakse pole eriti igapäevane. Palju õnne võitjatele!

scroll to top