fbpx
Close

Bayerni sihtmärk teeb tavainimesele puust ja punaseks, mis tunne on debüteerida Inglismaa koondise eest

Avatar

Callum Hudson-Odoi. Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea nimekirja kuuluv 18-aastane paremäär Callum Hudson-Odoi jaoks on tänavune hooaeg olnud õige tormiline – huvi Saksamaa gigandilt Müncheni Bayernilt võib ta viia uueks hooajaks Bundesligasse ning eelkõige Meistrite liigasse ning head esitused sinisärkide eest püüdsid ka Inglismaa koondise peatreeneri Gareth Southgate’i pilku.

Eile õhtul tegi mängumees oma kauaoodatud, ent samas väga ootamatu koondisedebüüdi, mida ta veel mõni päev tagasi naljaks pidas. Kutse saamine oli talle juba piisavaks šokiks ning nüüd käis ta veel platsil ka. Kuidas olid mängumehe muljed vutikantsi Wembley pallimuru nautimisest?

“Olen ilmselgelt vaimustatud. Tahan tänada kõiki, kes on aidanud mul siia jõuda ning sellise kodupubliku ees mängimine on massiivne tunne. Loodetavasti tuleb mul neid mänge veel palju juurde,” ütles kõigi aegade noorim koondise debütant, kes Kolme Lõvi särki ametlikus mängus (mis pole sõpruskohtumine) kandnud.

“Ma ei suutnud seda hetke uskuda, kui mulle öeldi, et mine tee sooja ja pane end valmis. Ma ei uskunud, et see on reaalsus. Vaatasin ringi ja kõik tundusid õnnelikud olevat – ma ei suutnud seda uskuda. Ma ei teadnud, mida teha, olin lihtsalt nii vaimustuses,” kirjeldas Hudson-Odoi unustamatut õhtut BBC-le.

scroll to top