fbpx
Pealeht / Sisuturundus / Jalgpall24.ee peatoetajana jätkab ka uuel hooajal Optibet!

Jalgpall24.ee peatoetajana jätkab ka uuel hooajal Optibet!

Jalgpall24.ee portaal saab uhkusega oma lugejatele teada anda, et oleme meie hea toetaja Optibetiga pikendanud koostööd veel üheks aastaks.

“Optibet pakub kvaliteetset spordiennustust aastast 2014 ning tahab olla seal, kus on ka spordihuvilised,” sõnas Optibeti brändijuht Rage Riismann. “Seetõttu jätkasimegi koostööd Jalgpall24.ee portaaliga, et pakkuda jalgpallifännidele meelelahutust ning aidata nendeni informatsiooni kohale viia. Optibet pakub huvilistele igapäevaselt ennustamiseks suurusjärgus 20 000 erinevat koefitsienti ning loodame, et ka Jalgpall24.ee lugejad leiavad meie juurest alati endale huvipakkuvaid võimalusi,” jätkas Riismann.

“Optibeti roll Jalgpall24.ee portaali senises tegevuses on olnud märkimisväärne. Täname Optibeti meie portaali kui ka kõigi lugejate nimel jätkuva usalduse eest,” rääkis Jalgpall24.ee peatoimetaja Jan Kuusk. “Tänu Optibetile saame eestikeelse Inglismaa meistriliigale keskenduva jalgpalliportaalina jätkata suure jalgpalli kajastamist.”

Jalgpall24.ee portaal palub kõigil meie täisealistel fännidel anda omapoolne panus portaali edusse ja avada Optibetis endale konto ning vaadata üle nende poolt pakutavad võimalused. Uutele liitujatele pakub Optibet ka mitmeid eripakkumisi, millega saab tutvuda SIIN.

Lisaks Jalgpall24.ee veebiportaalile toetab Optibet ka meie sõsarlehte Korvpall24.ee.

* Fotol Jalgpall24.ee peatoimetaja Jan Kuusk ja Optibeti brändijuht Rage Riismann.

balteco.com

Vaata lisaks

Kuidas harrastussportlasena taastuda nagu proff ning kontoritöötajana parandada õhtust enesetunnet?

Tõsiselt treeningutesse ja võistlustesse suhtuvate harrastussportlaste elu on läinud tunduvalt lihtsamaks, kui professionaalsel tasemel taastumisvahendid …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga