fbpx
Close

Klopp mattis Müncheni Bayerni kuulujutud maha

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Imago/Scanpix

Äsja Liverpooliga Meistrite liiga võitjaks kroonitud sakslane Jürgen Klopp on käesoleva lepingu järgi punasärkidega seotud 2022. aastani, kuid kuulujutud viivad teda Bundesliga gigandi Müncheni Bayerni ridadesse.

Bayerniga on teda paari pandud juba Dortmundi aegadest ning paljude meelest on vaid aja küsimus, millal Klopp Baierimaale ära kolib. Bildile antud usutluses andis ta vastuse Bayerni legendile Franz Beckenbauerile, kes avaldas soovi näha kaasmaalast Bayerni peatreeneritoolil.

“Meil on Franziga sümpaatia, kuid mul on Liverpooliga pikaaegne leping. Pigem eelistan komplimenti sellele, kui ta öelnuks, et ma ei saa millegagi hakkama. Ma ei tea, mis võib viie aasta pärast olla, aga võib-olla on sel hetkel teisi häid peatreenereid, kes Bayerni standarditele vastaksid,” sõnas Klopp.

Beckenbauer kiitis treenerit ja avaldas vägagi soovi, et üks maailma parimaid kodumaale naaseks. “Mu jaoks on ta maailma üks parimaid peatreenerid ning ma ei soovi miskit enamat kui ta tuleks ühel päeval Bayernisse. See, mis ta alustas Dortmundis, on ta Liverpoolis viinud uuele tasemele.

scroll to top