fbpx
Close

Kuidas Mane ja Salah ikkagi tippvormis püsivad? Klopp: nad ei joo alkoholi

Avatar

Foto: Action Images/Reuters/Scanpix

Liverpooli ründestaarid Sadio Mane ja Mohamed Salah käisid hiljuti oma kodumaid Senegali ning Egiptust esindamas Aafrika rahvaste karikavõistluste turniiril. Mõlemad koondised jõudsid seejuures finaali ning alles penaltiseerias teenis Senegal meeldejääva võidu. Pikast ja väsitavast turniirist hoolimata on mõlemad mehed Liverpooli juures tagasi ning vormilangusest pole mingeid märke.

“Nädal pole nüüd mingi probleem enam. Mõlemad poisid ei joo alkoholi ning seda suurt probleemi, kui midagi suurt tähistad ja mis tapab või pikendab su taastumisaega, pole siin olemas. Nad ei joo ja olid seega vormis juba päev hiljem pärast mängu. Mõlemale on looduse poolt palju antud ja loodetavasti jäävadki nad selliseks! Mo sai mõned päevad vabaks peale turniiri, Sadio puhul nädal, kuna vahepeal oli karikavõidu tähistamist, mis ongi õige. Ma pole üllatunud,” rääkis Klopp enne kolmapäevast Meistrite liiga kaheksandikfinaalmatši Milano Interiga.

Lisaks Manele ja Salah’le ei joo Liverpooli mängijatest alkoholi veel ka Naby Keita. Kõigile kolmele on see keelatud usu tõttu. Paljudel on tekkinud aga küsimus, kuidas 2020. aastal, mil Liverpool Inglismaa meistritiitli võitis, sai tähistamisel šampus ringi käia? Liverpooli kapten Jordan Henderson: “Šampus oli alkoholivaba just Mo ning Sadio pärast. Riietusruumides pole sellist tolereerimatust üldse, aga miks tehakse sellest alusetuid jutte mujal?”

scroll to top