fbpx
Close

Manchester City peatreener Guardiola: pärast neljandat pakkumist oli selge, et Kane’i me Tottenhamilt ei saa

Avatar

Harry Kane (paremal) Huddersfieldi vastu. Foto: Reuters/Scanpix

Valitsev Inglismaa meister Manchester City lootis enne tänavust hooaega koosseisu tugevdada Tottenham Hotspuri esiründaja Harry Kane’iga, kes karikate võitmise lootuses oleks kahtlemata seda ka soovinud, aga Tottenham lükkas City peatreeneri Pep Guardiola sõnul neli pakkumist tagasi.

“Nüüd saate öelda, et Harry Kane ei tulnud ja sellest hoolimata kõik sujub, aga tol hetkel ma ei osanud seda ette näha. Püüdsime, aga Tottenham oli oma otsuses kindel, et seda üleminekut ei juhtu. Kui see (pakkumine) toimub kaks, kolm, neli korda, siis on see läbi. Peale seda vaatasime meeskonda ja polnud kindlad. Seejärel kaotasime Tottenhamile ning Leicester City’le Community Shield’i mängus. Ma polnud kunagi pettunud selles, mida klubi ei suuda üleminekuturul teha. Ma ei tekitanud siin kordagi paanikat. Kui meil toimuvad mõned jutuajamised, milles me omavahel ei nõustu, siis jääb see ka klubisiseseks,” rääkis Guardiola.

“Klubi töötab alati edasi, see ei peatu kunagi. Kui viis mängijat ütlevad, et nad tahavad lahkuda, siis peame olema selleks valmis. Julian Alvarez (City tegi 22-aastase argentiinlasest ründemehega 5 ja poole aasta pikkuse lepingu, kes veedab käimasoleva hooaja oma senises koduklubis laenul – toim.) lõi viimases mängus River Plate’i eest kolm väravat ning Manchester City sai hakkama imelise tehinguga, sest tegemist on mängijaga, kes liigub suurepäraselt. Tema väravad on nagu Jamie Vardyl. Saame näha, mis tulevikus juhtub. Peame toime tulema nende mängijatega, kes meil on. Raheem Sterlingu väravad on tema enesekindluse tagajärjeks. Olen väga õnnelik, et ta on oma parimate päevade juures tagasi.”

City on juba täna Tottenhamilt hooaja avamängus saadud 0:1 kaotuse eest revanši noolimas. Liigatabelis asub City 63 punktiga esimesel kohal, kolm mängu vähem pidanud Tottenham paikneb 36 punktiga kaheksandal positsioonil.

scroll to top