fbpx
Close

Allegri noorest ameeriklasest McKennie’st: ta annab meile võimalusi, mida teised poolkaitsjad ei anna

Avatar

Massimiliano Allegri. Foto: AFP/Scanpix

Torino Juventuse peatreener Massimiliano Allegri tunnustas oma võistkonna 23-aastast ameeriklasest keskväljameest Westo McKennie, kes olevat võrreldes teiste poolkaitsjatega mitmekülgsem.

“Weston McKennie on ründav poolkaitsja, kes annab meile võimalusi, mida teised poolkaitsjad ei anna. Paulo Dybala eemalejäämine on kaotus, sest ta on viimasel ajal hästi mänginud, mistõttu alustavad ründes Alvaro Morata ja Dušan Vlahovic. Leonardo Bonucci tegi oma esimese treeningsessiooni meeskonnaga lõpuni. Ta ei tundnud mingit valu. See, et ta on homseks (tänaseks UEFA Meistrite liiga kaheksandikfinaaliks, kui minnakse võõrsil vastamisi Villarrealiga. – toim.) mängukõlbulik, on juba boonuseks, kui meil teda peaks vaja minema. Arthur pääseb samuti koosseisu, aga ma pole veel otsustanud, kes keskväljal mängib,” rääkis Allegri.

Suur tähelepanu koondub lisaks McKennie’le ka 22-aastasele serblasest ründajale Vlahovicile, kelle Juventus tõi talvise üleminekuakna sees 75 miljoni euro eest Fiorentinast. Suure tõenäosusega debüteerib täna Meistrite liigas. “Homme õhtul teeb Vlahovic oma debüüdi Meistrite liigas. Ta vajab meeskonna toetust ja kaitset. Ta on kõigest 22-aastane ja see saab talle olema uus kogemus. Saab olema teistsugune jutt, kui ta on seal 60 või 70 mängu pidanud. Meie ambitsioon on võita Meistrite liiga, samamoodi nagu Itaalia karikas. Meie eesmärk on edeneda võimalikult kaugele, mis on loomulik igas võistlussarjas. Peame tegema [Villarreali vastu] hea tulemuse ja mõtlema töö lõpetamisele kolme nädala pärast, kui võõrustame neid kordusmängus.”

scroll to top