fbpx
Close

Liverpool teist mängu järjest võiduta. Peatreener Klopp: punkti saab võtta nii hea kui ka halva esitusega

Avatar

Jordan Henderson ja Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp sõnas kolmapäevase 0:0 viigi järel Newcastle Unitediga, et saab omade tegutsemisega rahule jääda, sest loodi võimalusi, kuid probleeme oli lihtsalt realiseerimisega. Ideaalis võinuks sakslase sõnul siiski vähemalt ühe värava lüüa.

Pühapäeval haaras Liverpool 1:0 eduseisu West Bromwich Albioni vastu, aga lõpuks tuli 1:1 viigiga leppida. Newcastle’iga matšis oldi küll intensiivsed, ent võimalusi ei suudetud väravaks vormistada ning kahtlemata paistis heade tõrjetega silma ka Newcastle’i 30-aastane puurilukk Karl Darlow.

“Oh ei, ma pole tulemuse üle õnnelik, aga pole ka üleliia ärritunud. See on jalgpall ning kui sa ei kasuta oma võimalusi ära, siis on raske mängu võita. Aga sa võid halva esitusega viigi võtta või viigistada hea esitusega. Praegusel juhul oli tegemist viigiga hea esituse juures. Me lihtsalt ei kasutanud oma võimalusi ära ja seepärast olen mänguga rahul. Kui jätkad võimaluste loomist, siis ka skoorid. Tean, et suudame jälle värava lüüa, nii see käib. See pole hetkel probleem. Meil pidi olema varrukast võtta mingisugune vastulöök West Bromwichi mängu teisest poolajast, sest kaotasime seal taju. Näis, nagu oleksime teisel poolajal olnud 0:1 taga, mitte ees. Tänane (eilne – toim.) oli meie poolt hea reaktsioon sellele, ilma tulemuseta. Kõik teavad, et kui 1:0 võidame, siis on kõik rõõmust rõkkamas ja oleksime selle ka vähemalt 1:0 pidanud võitma. Aga me ei teinud seda ja peame sellega leppima,” rääkis Klopp Sky Sportsi vahendusel.

Kui Liverpooli põhikeskkaitsja Virgil van Dijk sellel hooajal ilmselt platsile enam ei tule või teeb seda täiesti hooaja lõpus, siis keskkaitsjate kriis kummitab endiselt meeskonda. Taas peab pikema vigastuspausi ette võtma Joel Matip ja nii oli juba Newcastle’i vastu olude sunnil seal tegutsemas Nathaniel Phillipsi kõrval Fabinho. “Tavaline teema selliste vigastuste puhul, ta (Matip) jääb umbes kolmeks nädalaks eemale,” täpsustas Klopp.

Liverpooli ootab esmaspäeval ees liigamäng Southamptoniga ja hetkel ollakse tabeliliidrid 33 punktiga. Teisel kohal paikneval Manchester Unitedil on aga üks mäng vähem peetud ja nemad kohtuvad 1. jaanuaril veel 16. vooru matšis Aston Villaga.

scroll to top