fbpx
Close

Tottenhami siirdunud Hispaania koondislane: kahtlemata võidame Mourinho käe all midagi

Avatar

-Sergio Reguilon | Foto: Reuters/Scanpix

2018-2020 Madridi Reali hingekirja kuulunud ning tänavuse aasta suvest Tottenham Hotspuri esindav vasakkaitsja Sergio Reguilon kiitis peatreenerit Jose Mourinhot, kes olevat võimeline aitama meeskonna mõne kaua oodatud tiitlini.

Tottenham pole tükk aega mõnda tiitlit võitnud. Viimati tõsteti 2008. aastal karika pea kohale, kui saadi Inglismaa liigakarika finaalis jagu Londoni Chelseast. See jääbki klubile praeguse aastatuhande ainsaks trofeeks. Käimasolevat hooaega alustati Premier League’is võimsalt, ent neljas viimases mängus on olulisi punkte ära antud ja liidrikohalt langetud seitsmendaks. Hoolimata sellest on veel pikk hooaeg ees ja 24-aastane Reguilon on kindel, et varasemalt Porto, Milano Interi, Reali ja Chelsea tiitliteni aidanud Mourinho suudab ka Tottenhami tippu tüürida.

“Ma ei tea kust, aga nägin, et Mourinho on võitnud tiitli iga meeskonnaga teisel aastal, kus ta on olnud. Kui teda vaatan, siis näen temas enesekindlust ja ütlen: “Jah, kindlasti võidame midagi.” Peame midagi võitma. Sellise mentaliteediga saavad asjad tehtud,” rääkis 24-aastane Reguilon intervjuus AS-ile.

“Olen alati öelnud, et ühel hetkel tahan oma elus Premier League’is mängida ja samuti öelnud, et Mourinho oleks mu treener. Mitmed asjaolud langesid kokku, et see saaks võimalikuks. Mourinho helistas mulle mitmeid kordi enne otsuse langetamist. See oli põhjus seda arvesse võtta koos tema järjepidevusega, sest kui ma talle nii palju meeldin, siis läheb see kindlasti asja ette. Tahaksin teda samamoodi teada, nagu tema mind. Võiksin rääkida tuhat imelist anekdooti. Näiteks ta teadis, et olen jõulude ajal üksi. 25. detsembril läksime treeningule ja mu kohal oli kastike. Tegin selle lahti ja seal oli küpsetatud põrsas. Ta ütles mulle: “Tean, et oled jõulude ajal üksi ja seepärast ei pea sa süüa hakkama valmistama ning saad ise hästi süüa.” On detaile, mida inimesed ei tea. Jalgpallurile on väga tähtis, kui treener on teadlik, kuidas end tunned väljaspool jalgpalli.”

Lisaks Mourinhole tõi Reguilon treeneritest esile praeguse Hispaania koondise juhendaja Luis Enrique. “Mu jaoks on Mourinho ja Luis Enrique parimad treenerid. Igal on omad meetodid. Luis Enrique’le meeldib rohkem palli kontrollida, mis meenutabki enim Hispaania filosoofiat palliga tegutseda. Mourinhole meeldib, et oleksime tugevad ja et meil samuti oleks pall, aga need on kaks erinevat treeningviisi. Mõõteskaalal on nad mõlemad tipus,” lisas Reguilon.

scroll to top