Arsenalile ja Manchester Unitedile raske võit, Liverpooli kiusanud West Bromwich põrus totaalselt

Marcus Rashford. Foto: AP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 16. vooru teisipäeval toimunud mängudes oli Londoni Arsenal teist vooru järjest võidukas ning läbi raskuste võttis kolm punkti ka Manchester United. Kindla võidu sai kirja Leeds United ja edukas oli veel Burnley. Viigi tegid Southampton ja West Ham United.

Viimati linnarivaali Chelseat skooriga 3:1 üllatanud ja nukrale seeriale punkti pannud Arsenal sai teist vooru järjest võidu kätte. Võõrsil oldi vastamisi Brighton & Hove Albioniga ja kuigi avapoolaeg lõppes 0:0, siis 66. minutil sahistas Arsenali eest otsustavalt võrku Alexandre Lacazette.

Sama skooriga oli Manchester United parem Wolverhampton Wanderersist, kuid siin oli draamat rohkem. Terve normaalaja kumbki pool väravat ei löönud ja kui juba paistis, et viie antud lisaminuti jooksul samuti sihile ei jõuta, siis arvas Marcus Rashford teisiti ning lõi otsustava värava 94. minutil ära.

Hooaeg jätkus masendavalt Sheffield Unitedi jaoks, kellel oli seni kahe viigi kõrval veel 13 kaotust ette näidata. Nüüd lisandus ka 14. kaotus võõrsilt Burnleylt, kui kohtumise ainsa tabamuse eest kandis 32. minutil hoolt Ben Mee. Eelmises voorus Liverpooliga 1:1 viigistanud West Bromwich Albion ei suutnud nüüd koduplatsil Leeds Unitedi vastu millegagi silma paista ja leppida tuli 0:5 kaotusega, kusjuures juba poolajaks oldi 0:4 taga.

Brighton & Hove Albion – Arsenal 0:1

Burnley – Sheffield United 1:0

Southampton – West Ham United 0:0

West Bromwich Albion – Leeds United 0:5

Manchester United – Wolverhampton Wanderers 1:0