fbpx
Close

De Bruyne: Haaland on see, keda Manchester City on alati vajanud

Avatar

Erling Braut Haaland. Foto: EPA/Scanpix

Inglismaa värske meistermeeskonna Manchester City võtmemängija Kevin De Bruyne iseloomustas oma koduklubi uut esiründajat Erling Braut Haalandit kui kauaoodatud täiendust.

21-aastane Haaland liitus Saksamaa tippklubi Dortmundi Borussiaga 2019. aasta lõpus hoolimata sellest, et norrakale olid lepingut pakkumas ka teised hiiud, nagu Torino Juventus ja Manchester United. City sai nüüd Haalandi võrdlemisi odavalt kätte, kui aktiveeris tema lepingus olnud 60 miljoni euro suuruse väljaostuklausli. Allkirjad pannakse paberile 1. juulil.

“Erling Haaland on tippklassi ründaja. Tema lisandumine peaks aitama meil meeskonnana kasvada. Kõik ootavad palju. Oleme alati otsinud meeskonda number üheksat. Arvan, et tuleb kasuks omada ründajat, kes võib lüüa 20-25 väravat ühel hooajal,” ütles juuni lõpus 31-aastaseks saav De Bruyne Het Laatste Nieuws vahendusel.

Sellel hooajal paistis De Bruyne silma vägagi tagasihoidliku väravasöötude arvuga, mida kogunes belglase nimele vaid kaheksa. Kas koostöö Haalandiga võiks siinkohal aidata ka De Bruyne’i statistikale kaasa? “Võib-olla [aitab Haalandi lisandumine ka mind]. On olnud mitmeid aastaid, kus olen andnud lõppenud hooajast rohkem väravasööte. Aga mu võimaluste loomised ja muu on jäänud stabiilseks. Numbrid on üks osa jalgpallist, aga need ei räägi sulle alati täit tõde.”

scroll to top