fbpx
Close

Tottenhami endine peatreener Redknapp: klubi on valgusaastate kaugusel sellest tasemest, mida oldi mõne aasta eest

Avatar

Imago Images

2008-2012 Tottenham Hotspuri peatreener olnud Harry Redknapp tunnistas Talksport’i vahendusel antud intervjuus, et mullune Meistrite liiga finalist on keerulises seisus ja mõne aasta eest olnud lootusekiir midagi võita on nüüdseks kadunud.

73-aastane inglane, kes pärast Tottenhamist lahkumist veel Queens Park Rangersit, Jordaania koondist ja Birmingham Cityt juhendanud, tõi peamised valukohad välja. Kuigi maailma üks hinnatumaid ründemehi Harry Kane on alles ja ka mitmed põhituumiku mehed eesotsas Hugo Llorisi, Jan Vertongheni, Toby Alderweireldi ja Dele Alliga, siis lahkunud on keskväljamootor Christian Eriksen ning paremkaitses võtmefiguuriks kujunenud Kyle Walker.

Tänavuse hooaja esimeses pooles olid Tottenhami tulemused sedavõrd halvad, et tiitlist tuli juba varakult suu puhtaks pühkida ning Mauricio Pochettino vallandati. Tema asemele toodud Jose Mourinho juhtimisel suutis meeskond küll kohati hea hoo kätte saada, ent paratamatult kogunes omajagu kaotusi ja Meistrite liigast kukuti juba kaheksandikfinaalis RB Leipzigi vastu välja. Redknapp usub, et Tottenham pole enam see, mis Pochettino ajal ja kulub jällegi omajagu aega enne, kui suudetakse konkurentsivõimeliseks saada.

“Mõne aasta eest neid vaadates, kui Kyle Walker veel paremkaitses oli ja lausa lendas ning Danny Rose tegutses vasakul kaitses. Jälgisid neid ning Christian Eiksen ja Mousa Dembele olid väga hästi mängimas. Arvasin, et ühe või kahe aasta pärast ollakse Premier League’i võitjad. Vaatan neid nüüd ja kui aus olla, siis ei näe kuskilt otsast seda enam. Neil on küll Harry Kane ja mitmeid häid mängijaid, kuid sellele tasemele ei olda isegi lähedal. Dele Alli on neil samuti olemas, kuid mu arvates oleks Tottenham pidanud Mauricio Pochettino käe all kolme või nelja aasta eest midagi võitma, sest nüüd ei olda enam sellele lähedal,” sõnas Redknapp.

scroll to top