fbpx
Close

Melo ja Balotelli lajatasid Chiellinile vastu: tema lasi end hirmust alati täis!

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Torino Juventuse kapteni ja Itaalia koondislase Giorgio Chiellini sõnavõtt Felipe Melo ning Mario Balotelli suunas on kõvasti kirgi kütnud viimase päeva jooksul ja nüüd vastasid mõlemad mehed Chiellinile omakorda rohke kriitikaga.

“Esmalt oleks hea teada, millistest episoodidest ta räägib. Kui Torinos olin, siis ma polnud kellegi vastu lugupidamatu: mu meeskonnakaaslased, treenerid, kogu Juventus tervikuna. Aga praegusest hetkest alates mul pole ega saa olema tema vastu enam mingit austust. Ta räägib, et Balotelli väärib peksa saamist ja et mina olen kõige hullemastest kõige hullem, sest ta riskis minu pärast alati kaklusega? Tema (Chiellini) lasi end hirmust alati täis. Liiga lihtne on teistest midagi haiglast rääkida raamatus. Võib-olla see “kaitsemängija” on endiselt mu peale pahane, sest läksin Galatasaraysse ja lõime nad Meistrite liigast minema. Võib-olla seepärast, et Inter võitis kõik ja mina olen Interista. Ja veel üks asi meenub: võitsime 2009. aasta Maailmajagude karikaturniiril Itaaliat 3:0,” ütles aastatel 2009-2011 Juventuses Chielliniga koos pallinud Melo.

“Võib-olla kõige selle tõttu ta piinabki ennast. Veelgi enam: rahvusvahelisel tasemel pole ta midagi võitnud. Kokkuvõttes selliseid asju rääkida on ebaprofessionaalne. See näitab lugupidamatust. Siinkohal lõpetan ja ei lisa midagi enam – teatud asjad peavad jääma riietusruumi,” lisas 36-aastane Melo.

Balotelli ei jäänud samuti võlgu ja kirjutas Instagrami vahendusel: “Vähemalt on mul siirust ja julgust öelda asju näost näkku. Sul on olnud 2013. aastast alates piisavalt võimalusi hakata inimesena käituma, aga sa pole seda teinud – kes teab, mida sa ühel päeval oma praeguste meeskonnakaaslaste kohta räägid. Veider kapten. Kui see tähendabki võitjaks olemist, siis eelistan seda mitte olla ja ma pole kunagi sinise särgi (Itaalia koondise särgi – toim.) kohta lugupidamatust üles näidanud.”

scroll to top