fbpx
Close

Mourinho ägestus pressikonverentsil: tulete siia ja lasete end minu ees täis!

Avatar

Jose Mourinho. Foto: REUTERS/Scanpix

AS Roma alistas pühapäevases Serie A liigamängus läbi raskuste 1:0 Sampdoria meeskonna. Roma peatreener Jose Mourinho ei suutnud päev varem oma võistkonna suunas tulnud kriitika taustal end aga vaos hoida ja lajatas raadioreporterile korraliku vihapurskega.

“Ootasin teilt palju vägivaldsemat küsimust. Kuulsin teid eile raadiost, kus olite palju agressiivsem, palju kriitilisem ja palju vägivaldsem. Ma ei oodanud hetkel nii kerget küsimust. Jõuan siin järeldusele, et olete raadios ülimalt agressiivne ja vägivaldne, aga tulete siia ja lasete end minu ees täis,” põrutas Mourinho.

Pinged on siiski teenekal portugallasel peal, sest seitse vooru enne hooaja lõppu paikneb Roma Itaalia kõrgliigas viiendal kohal. Teatavasti viib Meistrite liigasse neljas või kõrgem koht. Nii tuleks praeguse seisuga kinni püüda Torino Juventus, kes kogunud viis punkti enam ja kes kaotas viimati 0:1 valitsevale meistrile Milano Interile. Romale on järgnemas ka vihane linnarivaal Lazio, kes kogunud kaks punkti vähem ja ühe mängu vähem pidanud Atalanta, kes Sassuolo võitmise korral tõuseks Romaga ühele pulgale.

scroll to top