fbpx
Close

Cassano toetab Chiellinit: ilmselt suutis Balotelli midagi korraldada

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Sõnasõja kolmnurk Giorgio Chiellini, Mario Balotelli ja Felipe Melo vahel on vaikselt muutumas viisnurkses, sest endine Itaalia koondise ründemees Antonio Cassano pressis end samuti sinna ja toetab Chiellinit, samas Luca Toni jäi pigem erapooletuks.

“Ma ei tea Felipe Melot. Ma pole temaga mänginud ega tea, milline inimene ta on. Mario on poiss, hea poiss, ja seega ma ei tea, millele Chiellini vihjas. Saan aga kinnitada seda, et Giorgio vastu on mul suur austus. Ta on ülimalt intelligentne, mõistab jalgpalli ja kui tema vastu mängisid, siis ta tappis su väljakul ära. Väljakult eemal on ta suurepärane inimene. Tal pidi selle ütlemiseks olema hea põhjus. Mariot tean pealiskaudselt, aga kümme aastat veetsin Chielliniga rahvusmeeskonnas ning ta on hea ja viisakas,” sõnas Cassano Instagrami vahendusel samuti endise Itaalia koondislase Christian Vieriga toimunud intervjuus.

Mitmeid Itaalia klubisid esindanud, mille seas ka Juventus, aga samuti Saksamaal Müncheni Bayerni ridades kolm hooaega pallinud endine Itaalia koondise ründaja Luca Toni avaldas ka arvamust. “Raamatud on omapärased. Kui ühe kirjutad, siis pead leidma ka asju, mis loovad pealkirju. Arvan, et neil mõlemal oli õigus, kuid mõlemad eksisid, et nii käitusid. Loomulikult kui see on midagi sellist, mida pole talle kunagi näkku öeldud, siis pole see ilus, aga kindlasti Balotelli oleks midagi teinud. Veelgi hullem on see, kui arutelu liigub edasi sotsiaalmeediasse. Oleks parem, kui nad räägiksid asjad omavahel sirgeks. Balotelli vastuses läbi kumanud hinnangute andmine on midagi, mida talle pole kunagi öeldud. Sa pead aru saama, mis on tõde ja teadma olukorda. Ajal, mil on üldse vähe rääkida… loomulikult oleks tore, kui põhjus selguks Chiellini ja Balotelli vahel,” ütles Toni.

scroll to top