fbpx
Close

Zidane: saan Bale’iga hästi läbi ja tahan, et ta jääks Reali

Avatar

Gareth Bale. Foto: Reuters/Scanpix

Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane lükkas ümber kõik jutud, mis viivad Gareth Bale’i klubist minema ja mis samuti räägivad, nagu oleksid mehed omavahel tülis.

“Ükskõik, mida meedias räägitakse, meil on hea läbisaamine. Ta ei räägi kunagi lahkumisest ja ma ei tervitaks tema eemaldumist talvel. Ta jäi suvel meie juurde ja nii oli kõigile parem. Arvan, et ta tuleb Londonist tagasi täna pärastlõunal,” ütles Zidane Cadena Cope vahendusel.

Walesi koondislasel Bale’il on lepingust veel kolm hooaega alles. Mehe suur palganumber, mis olevat koguni pool miljonit naelsterlingut nädalas, oli üheks teguriks, miks Real väidetavalt tahtis temast loobuda. Huvilisteks olid Manchester United ja Hiina klubi Jiangsu Suning, kellest viimane oli valmis pakkuma koguni miljoni naelsterlingu suurust nädalapalka. Endiselt on teadmata, miks Hiina variant kokkuvõttes ära langes, kuid eeldatavasti polnud üleminekusumma Hispaania tippklubi jaoks piisav.

Reali karjääri võib Bale juba praegu lugeda igal juhul kordaläinuks. Ta on löönud seal kuue aastaga üle 100 värava ning võitnud neli Meistrite liiga trofeed, tulnud Hispaania meistriks, võitnud Hispaania karika, kolm UEFA superkarikat ja kolm klubide MM-tiitlit.

scroll to top