fbpx
Close

Ikkagi on raha? Barcelona plaanib ründeliini täiendada endise Madridi Reali mängumehega

Avatar

Alvaro Morata. Foto: SIPA/Scanpix

Majanduslike probleemide kiuste on Barcelona püüdmas kui mitte käimasoleval, siis tuleval hooajal koduses liigas ikkagi kõrgeid kohti sihtida ning kui hiljuti liitus meeskonnaga Manchester Cityst 50 miljonit euro eest Ferran Torres, siis nüüd on huvi olemas ka Alvaro Morata vastu.

Morata kuulus noorena Madridi Atletico, Getafe ja Madridi Reali süsteemi ning kuulus 2010-2014 ka Reali esindusmeeskonna juurde. Sealt edasi algas Hispaania koondislase jaoks paras rännuperioodi, mille jooksul on ta jõudnud kaks aastat Torino Juventuses pallida, ühe aasta Realis, kaks hooaega Londoni Chelseas, veeta ühe hooaja laenul Atleticos ning on alates eelmisest hooajast tagasi Juventuses kahe aasta pikkuse laenulepingu alusel. Juventus tasus Morata lepingu eest 20 miljonit eurot, kuid ei soovi temaga tuleval hooajal enam koostööd jätkata. Seejuures on võimalus ta 35 miljoni euro eest ka välja osta, mida ei taheta teha ning nii olevat Itaalia meedia teatel Barcelona pakkumas head pääseteed Juventusele.

Esmalt on Morata aga selle hooaja lõppedes Atletico juurde naasmas teadmisega, et sealne peatreener Diego Simeone teda oma plaanides ei näe. Väljaande Calciomercato kirjutab, et Barcelona peatreener Xavi on suur Morata talendi austaja, kuigi tegemist on suure rivaalklubi Reali endise mängijaga.

Goal.com lisab, et väike võimalus on Moratal juba jaanuaris Barcelonasse tulla. Nimelt olevat Juventus huvitatud Hollandi koondise ründaja Memphis Depay teenetest, kes alles suvel Barcelonaga liitus. Igal juhul tuleb läbirääkimistesse kaasata ka Atletico, mis teeb 27-aastase Depay ja 29-aastase Morata olukorra märkimisväärselt keerulisemaks.

scroll to top