fbpx
Close

Bayernist Barcelonasse lahkunud Lewandowski: tahan võita mänge ja tiitleid!

Avatar

Robert Lewandowski. Foto: SIPA/Scanpix

2014. aasta suvest Mücheni Bayernit esindanud Poola koondise ründemängija Robert Lewandowski jätkab karjääri Barcelonas. 33-aastane kogenud mängumees tõi välja, et on soovib La Liga gigandi tagasi tippu aidata.

Lewandowskil oli Bayerniga veel ühe aasta jagu lepingut alles, mistõttu tasus Saksamaa valitseval meistril ta rahaks teha, kuigi sealsete klubijuhtide sõnavõtud pigem lükkasid selle ümber. Poolakas on ka ise Bayernit viimastel nädalatel kõvasti kritiseerinud, kes varasemalt temaga lepingupikendusest justkui rääkida ei tahtnud. Kogu segaduse taustal läks Barcelonale tehing maksma 50 miljonit eurot.

“Olen siin, et aidata klubi tippu tagasi ja võita võimalikult palju tiitleid. Olen alati tahtnud mõnes suures La Liga klubis mängida ja see on mu jaoks hea võimalus. See saab olema samuti väljakutse mu eraelule. Olen mängija, kes tahab alati võita. Meil on meeskonnas suurepärased mängijad rohke kvaliteediga. Olen elevil, mida suudame koos saavutada,” ütles Lewandowski, kes loetud päevad tagasi veel Bayerni treeningutel osales.

Barcelona peatreeneri Xavi suunas jagus Lewandowskil ohtralt kiitust. “Nägin, et tema ideed ühtivad minu omaga. Lihtne on olnud otsust teha. Tahan mängida ja tiitleid võita ning tean, et Xavi abiga saab see olema vägagi võimalik. Ta teab suurepäraselt, kuidas Barcelonat juhtida. Ta oli imeline mängija ja nüüd on ta sama hea treener. Tal on suur tulevik ees ja tahan selles osaline olla.”

“Olen viimaks siin. Olen väga õnnelik Barcelonas olemise üle. Viimased päevad on olnud väga pikad, kuid lõpuks on kokkulepe saanud reaalsuseks. Olen valmis oma karjääris uutele väljakutsetele vastu astuma. Olen tüüp, kellele meeldib võita mänge ja tiitleid. Loodan, et selles plaanis algab ja lõpeb hooaeg hästi,” lisas kümnekordne Saksamaa meister ja korra ka Meistrite liiga võitnud Lewandowski.

scroll to top