fbpx
Close

Endine Unitedi ründemängija Ronaldo võimalikust klubivahetusest: Meistrite liigata on tal raske leppida

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Neli hooaega Manchester United pallinud ja neist kahel Cristiano Ronaldo meeskonnakaaslaseks olnud bulgaarlasest endine ründemees Dimitar Berbatov usub, et Ronaldo lahkumine selle hooaja lõppedes Unitedist on võimalik, sest eeskätt mängib rolli klubi tõenäoline väljajäämine UEFA Meistrite liigast.

United paikneb Inglismaa kõrgliigas kuuendal tabelireal 55 punktiga ning esineliku koht, mis annaks neile uueks hooajaks pääsu Meistrite liigasse, jääb kaheksa punkti kaugusel. Seal asub hetkel Londoni Arsenal 63 punktiga ning lisaks on neil ka üks mäng varuks. Kaks punkti vähem on kogunud linnarivaal Tottenham Hotspur. Viimastel päevadel on palju kõneainet pakkunud Ronaldo tulevik Unitedis ja spekuleeritakse, et ta võiks naasta äsja Hispaania meistritiitli kindlustanud Madridi Reali. Berbatovi arvates võib üleminek ollagi võimalik, sest Ronaldo olevat oma taset lõppeva hooaja taas tõestanud ja keegi ei tohiks teda meeskonna ebaedus süüdistama hakata.

“Ronaldo toimetab oma vanuse juures uskumatult edukalt, kuidas ta mängib ja milliseid väravaid ta lööb. Omada nii palju väravaid ühe hooaja kohta sellises vanuses on vägev saavutus. Ta teeb, mida peab tegema, milleks on väravate löömine. Tema mängustiil on praegu varasemast teistsugune, aga üks asi on sama – väravad. Ta lööb ise väravaid ja loob võimalusi, mis on niivõrd tähtis. Tal Unitediga veel ühe aasta jagu lepingut alles, mis on mu arust hea, sest nüüd on tema otsustada, kas ta jääb või lahkub. Mul oleks hea meel teda näha jäämas, aga loomulikult see sõltub uuest peatreenerist ja mida Ronaldo ka ise tahab. Ta on jalgpalliikoon ja kui sa oled üks selline, siis sinu arvamus loeb,” rääkis Berbatov intervjuus Betfair’ile.

“Tahaksin näha teda jäämas ja väravaid löömas, samuti aidates tema ümber olevaid mängijaid. Kui ta otsustab mujale minna, siis mõistagi ei saa teda süüdistada. Kui oled harjunud Meistrite liigas igal oma karjääri aastal mängima ja nüüd sul seda pole, siis on raske sellega leppida. Tema selle hooaja esitused näitavad selgelt, kui hästi ta enda eest hoolitseb. Ta tahab võimalikult kaua mängida ja näidata, et võimatu on võimalik. Ta on tõestanud, et suudab 37-aastaselt Premier League’is endiselt hakkama saada. Talle meeldib inimestele vastupidist tõestada ja olen üpris kindel, et ta tahab samamoodi jätkata ja mängida veel mõned aastad. Kui ta lõpetab, siis on see kurb päev jalgpallile, sest ta on üks legendaarsetest. Kord saabub kõigile see päev,” lisas 41-aastane Berbatov.

scroll to top