fbpx
Close

Guardiola andis kriitikutele vastulöögi: City ei palganud mind Meistrite liigat võitma

Avatar

Tiitlikaitsja Pep Guardiola. Foto: EPA/Scanpix

Manchester City on Inglismaa kõrgliigas neli vooru enne hooaja lõppu hoidmas küll liidrikohta, kuid nädala sees tuli leppida valusa lisaajal saadud kaotusega Madridi Reali vastu, mis tähendas, et UEFA Meistrite liiga finaali neil taas asja pole. Guardiola on Cityga võitnud kõik suured tiitlid peale Meistrite liigas, aga samas ei nõustu katalaan selle teemaga kaasneva kriitikaga tema suunas.

“Eelmisel hooajal kaotasime Meistrite liiga. Oli 13 mängu, võitsime 11, viigistasime ühe ja kaotasime ühe. Kui Meistrite liiga kaotasime, siis oli see halb hooaeg? Kindlasti mitte. Sel hooajal olime taas poolfinaalis. Loomulikult tahame Meistrite liigat võita, aga kui nad (City klubijuhid) minuga ühendust võtsid, siis nad ei öelnud, et peame selle võitma. Isegi mitte Premier League’i. Nad ütlesid, et tahavad olla tiitlinõudlejad kõigis neis sarjades kuni lõpuni välja – olla meeskond, keda meie fännid tahavad vaadata ja võidab võimalikult palju mänge kõigis neis sarjades,” rääkis Guardiola Sky Sports’i vahendusel.

“Seepärast nad mu uksele koputasidki. Tegime ära selle ära. Pole kahtlustki, et oleme kõigis sarjades hakkama saanud. Need, kes meie vastu mängivad, teavad, et nad on head. Nad jooksevad, võitlevad ja suruvad vastase viimse piirini. Tegemist on olukorraga, kui tuled heasse klubisse, mida saad usaldada. See kõik on fännidele ja inimestele, kes tahavad meid jälgida, kui lülitavad teleri sisse ja tahavad Manchester Cityt vaadata. Nende mängijate ja selle meeskonna ausus on olnud üpris imetlusväärne mitmeid aastaid.”

scroll to top