fbpx
Close

Taas meistritiitli võitnud Bayern sattus juba enne uut hooaega keerulisse olukorda

Avatar

Robert Lewandowski. Foto: SIPA/Scanpix

Saksamaa värske meistermeeskonna Müncheni Bayerni jaoks on viimased voorud Bundesligas olnud pigem lihtne jalutuskäik, kuna järjekordne tiitel kindlustati taas enne viimast vooru. Küll aga on kerkinud ootamatud murepilved enne 2022/23 hooaega, sest esiründaja Robert Lewandowski on Goal.com-i andmetel klubist lahkumas.

33-aastase Lewandowski leping lõppeb Bayerniga pärast algavat hooaega ning poolakas on otsustanud praegu, et seda ta ei soovi pikendada. Nii on Bayern raske valiku ees: teha Lewandowski suvel rahaks või lubada maailma ühel parimal ründemehel aasta pärast tasuta lahkuda. Lewandowskit on viimasel ajal tugevalt seostatud Barcelonaga, kuid mingeid kokkuleppeid veel pole.

12. aprillil oli Bayern veel kindel, et Lewandowski on nende ridades jätkamas. “Robert on meiega kindlasti veel ühe hooaja. Teame, mis meil tema näol on oma meeskonnas olemas ja tunneme selles osas end rahulikult. Tuleb välja, et olemas on konkurent: “Kes jutustab kõige tühisema loo Robert Lewandowskist?” Läbirääkimised jätkuvad. Me pole hullud ega aruta üleminekut mängija kohta, kes lööb meie eest igal hooajal 30-40 väravat,” rääkis Bayerni tegevjuht Oliver Kahn Amazon Prime’ile.

Samal päeval võttis olukord aga teistsuguse pöörde, kui hakkasid levima kuuldused, et Loewandowski pole läbirääkimiste kulgemisega rahul ning mees paiskaski oma seisukoha avalikkuse ette. “Peagi toimub kohtumine, aga siiani pole midagi erilist juhtunud. Märkan samuti, mis toimub. Olukord pole minu jaoks lihtne,” ütles Lewandowski Sky Sports’ile.

scroll to top