fbpx
Close

Kovac ja Müller kui ühest suust: Bayerni mängupildiga ei saa rahul olla

Avatar

Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Valitsev Saksamaa meister Müncheni Bayern pääses teisipäeval üle noatera karikavõistluste kaheksandikfinaali, kui tugevuselt teise liiga meeskond Bochum alistati hilisest väravast 2:1. Peatreener Niko Kovac polnud mõistagi oma meeskonna esitusega rahul ning sama meelt oli ka tiimi ründemängija Thomas Müller.

Bochum asus Alphonso Daviese 36. minuti omaväravast mängu juhtima ning Bayerni kaotusseisu püsis kuni viimaste minutiteni välja. Serge Gnabryl õnnestus 83. minutil viigivärav ära lüüa ja Bochumi kaitsemängija Armel Bella-Kotchapi punase kaardi järgselt lõi otsustava tabamuse 89. minutil Thomas Müller.

“60 või 70 minutit oli kõik valesti. Fakt, et me nii palju halbu sööte andsime, on mu hinnangul seotud suhtumisega. Taktikaga pole siin midagi pistmist. Oli liiga palju mängijaid, kes andsid valesid sööte. Kui Thomas Müller ja Philippe Coutinho sekkusid vahetusest, läksid asjad paremaks. Lõpus oli meil õnne Bochumi vastu, kes mängis tõsiselt hästi,” rääkis Kovac.

Müller lisas Sky Sportsi vahendusel: “Mul on väga hea meel lüüa võiduvärav mängus, milles üks meeskond langeb konkurentsist. See oli suur kergendus. Üldpildiga ei saa me aga rahul olla. Sellest pole abi, kui vaid räägime, räägime ja räägime.”

scroll to top