fbpx
Close

Flick Bayerni peatreenerina ei jätka. Kas lähirivaali ridadest on uus treener juba paigas?

Avatar

18.12.2019, xjhx, Fussball 1.Bundesliga, SC Freiburg - FC Bayern Muenchen emspor, v.l. Trainer Hans-Dieter Hansi Flick FC Bayern Muenchen DFL/DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and/or QUASI-VIDEO Freiburg *** 18 12 2019, xjhx, Football 1 Bundesliga, SC Freiburg FC Bayern Muenchen emspor, v l Coach Hans Dieter Hansi Flick FC Bayern Muenchen DFL DFB REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS as IMAGE SEQUENCES and or QUASI VIDEO Freiburg

Hiljuti selgus, et Müncheni Bayernis fantastilist tööd teinud ja eelmisel hooajal klubi ka UEFA Meistrite liiga võiduni tüürinud Hans-Dieter Flick seal ei jätka ning temast on saamas Saksamaa koondise peatreener, kes võtab teatepulga üle Joachim Löw’ilt. Bayern vajab seega uut juhendajat, kuid selgust veel pole.

Viimaste uudiste põhjal on kõige tõenäolisema stsenaariumi kohaselt RB Leipzigi peatreener Julian Nagelsmann üle võtmas Bayerni peatreeneri kohta ning Leipzigisse saabub omakorda Salzburgi Red Bulli ameeriklasest juhendaja Jesse March. Bundesliga pole Marchi jaoks sugugi võõras koht, sest varasemalt toimetas ta Leipzigi meeskonna juures endise peatreeneri Ralf Rangnicki kõrval abitreenerina, misjärel siirdus 2019. aastal Salzburgi. 2019/20 hooajal vedas March omad Austria meistriks ja karikavõitjaks ning on ka tänavu samal kursil.

“Minu valik on järgmine: Flick DFB-sse (Saksamaa koondis – toim.), Nagelsmann Bayernisse ja Jesse March Leipzigisse. Loomulikult ei rääkinud Bayern Nagelsmanniga otse, vaid alustas läbirääkimisi tema esindajatega ja jään selle juurde nüüdki. Olen veendunud, et Julian Nagelsmann suudab täita Hansi Flicki koha. Ta tahab teha järgmist sammu. March oleks Bundesligale hea tüüp. Nagelsmann oleks rahul. March oleks rahul. Kujutan ette selles suunas liikumist, kuid olemas on lepingud, mida tuleb austada” ütles endine Saksamaa koondislane ning enamiku oma mängijakarjäärist just Bayernis veetnud Lothar Matthäus Sky Sportsi vahendusel.

Flick on seejuures olnud kaheksa aastat Löw’i kõrval Saksamaa koondises abitreener ning Matthäus usub, et siin pole raske lõplikku otsust teha. “Nüüd lähevad läbirääkimised tõsisemaks. Temast saab Joachim Löw’ile vääriline asendaja. Kõik Saksamaa jalgpallis teavad teda ja ta meeldib kõigile.”

Samas jäi Nagelsmann ise napisõnaliseks võimaliku uue töökoha osas. “Pole praegu ega pole olnud mingeid arutelusid ja ka pakkumist. Seepärast ma ei teagi, milline on Bayerni soov. Olen öelnud, et ei taha alustada sõda oma tööandjatega. Endiselt sõltub sellest kõik,” ütles Nagelsmann, kellel on Leipzigiga võimalik veel tänavusel hooajal Bayern kinni püüda ja Saksamaa meistriks tulla.

scroll to top