fbpx
Close

Bayerni peatreener Nagelsmann Barcelona keskväljamehest: ta on üks maailma parimatest

Avatar

Frenkie de Jong. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Müncheni Bayern alistas lõppeval nädalal Meistrite liigas kindlalt 3:0 Barcelona, mis tähendab, et Hispaania tippklubi teekond jätkub erakordselt Euroopa liigas. Bayerni juhendajal Julian Nagelsmannil jagus muuhulgas kiidusõnu Barcelona hollandlasest poolkaitsja Frenkie de Jongi suunas.

“Xavi on nüüdseks vaid paari treeningsessiooni Barcelonas läbi viinud. Ma näen aga juba muutuseid. Xavi käe all nad kaitsevad kõrgelt. Nad teevad kõrget pressingut, riskantsemalt, nagu Pep Guardiola ajal,” rääkis Nagelsmann enne mängu, milles Bayern sai siiski ülekaaluka võidu.

“Arvan, et Barcelona on endiselt äärmiselt atraktiivne klubi mängijatele ja fännidele. Finantsolud on teada ning kui see käib sinust üle, siis kahtlemata pärsib see olukorda. Edukal ajastul võid muutuda laisaks ning võid vajada otsuste jaoks liigselt aega. Siis mõtled sa harva, mis juhtub, kui asjad muutuvad halvaks. Talendikusest on viimasel ajal puudu jäänud, aga on vaid aja küsimus, kui see tuleb tagasi. Ilmselgelt on neil aga hea meeskond.

“Minu jaoks on Frenkie de Jong maailma üks parimatest keskväljameestest. Neil on endiselt maailmaklassist mängijad. Tabeliseisu mõttes on nad surve all ja peavad võitma. Nad annavad endast kõik, et teha siin hea mäng,” lisas Nagelsmann 24-aastase De Jongi kohta.

scroll to top