fbpx
Close

Ramos juba ootab Reali vastu mängimist: olen valmis PSG eest surema!

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

16 aastat Madridi Reali esindanud ja seal legendi staatusesse tõusnud keskkaitsja Sergio Ramos tõmbas selle aasta suvel selga Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germaini särgi. Oma pikaaegse koduklubi vastu on Ramosel võimalik mängida juba veebruaris, kui ees ootab lahing Meistrite liiga kaheksandikfinaalis.

“Te teate mu kiindumust ja armastust, mis mul Reali suhtes on. Nüüd on mu kord PSG-d kaitsta ja teen kõik võimaliku selle nimel. See on meeskond, mis mu peale panustas. Olen valmis PSG eest surema. Muidugi oleksin eelistanud, et seda vastasseisu poleks tekkinud, aga Santiago Bernabeule naasta on osaliselt ka rõõm, sest koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu ei saanud ma õigesti hüvasti jätta,” rääkis Ramos.

35-aastase mängumehe jaoks on senine periood PSG-s ebaõnnestunud olnud, sest säärevigastus hoidis teda platsilt eemal kuni 28. novembrini, mil ta tegi kaasa kõik 90 minutit ja aitas omad 3:1 võidule Saint-Etienne’i üle. Lihasprobleemide tõttu jäi Ramos jällegi kolmest järgmisest liigamängust eemale ning seni pole ta ka Meistrite liigas üheski kohtumises osaline olnud, kuigi Manchester City vastu oli ta pingil.

“Raske on olnud ja erinev sellest, mida olen oma senise karjääri jooksul kogenud. Sellised vigastused on mul väga harva esinenud. End taas mängijana tunda on kõige tähtsam. Palju tunde on olnud pimedust, üksindust, aga see on mul aidanud katsumustest jagu saada. See on aidanud mul aru saada, kes on alati mu kõrval olnud ja kes mitte. Ramos saab olema nüüd mõnda aega. Perekond on juba hästi kohanenud. Naeratan jälle, kui mõtlen võistlushetkedele,” lisas Hispaania koondislane.

scroll to top