fbpx
Close

Erinevad allikad: Unitedi ründemängija siirdub jaanuaris Hispaania tippklubisse

Avatar

-Edinson Cavani | Foto: AFP/Scanpix

Eelmise aasta oktoobris Manchester Unitediga liitunud uruguaylasest ründaja Edinson Cavani on klubist uue aasta alguses lahkumas ning löömas käed Barcelonaa, vahendavad Argentina väljaanne TyC Sports ja Football Italia.

34-aastase endise Napoli ja Pariisi Saint-Germaini võtmemängija leping on Unitediga 2022. aasta suvel lõppemas ning seega oleks Unitedile ka kasulik tema pealt üleminekusumma teenida. Kuigi on räägitud, et Torino Juventus plaanib talvise üleminekuakna sees ründajate osakonda täiendada, siis nüüd on peamiseks favoriidiks Barcelona.

Novembris peatreenerit vahetanud ja uueks juhendajaks oma endise võtmefiguuri Xavi määranud Barcelona on hetkel parajas kriisis. Koduses liigas on vahe liidri Madridi Realiga 15 punkti ja Meistrite liigas ei pääsetud harjumuspäraselt kaheksandikfinaali, vaid teekonda jätkub tänavu Euroopa liigas. Xavi on hiljuti välja öelnud karmi tõe, et osad mängumehed ei mõista ei suuda nõudmistest aru saada ning meeskond vajab tugevdamist.

Suurt rolli täienduse otsimisel mängib ka fakt, et Sergio Agüero pidi südameprobleemide tõttu karjääri lõpetama. Cavani on pakkumise saanud ka argentiinlaste Boca Juniorsil, kuid selle kuuldavasti tagasi lükanud. Juventus kaalub samal ajal teise Unitedi ründemehe Anthony Martiali laenule võtmist ning variantideks on veel ka Londoni Arsenalis viimasel ajal distsipliinireeglitega pahuksis olnud Pierre-Emerick Aubameyang, PSG ründaja Mauro Icardi ning 22-aastane ja 196 cm pikkune Sassuolo tipuründaja Gianluca Scamacca.

Lisaks Cavanile arvatakse olevat Barcelonaga liitumas veel ka Alexis Sanchez. 32-aastane tšiillane kuulus Barcelonasse ühtlasi 2011-2014 perioodil, misjärel on ta liikunud Londoni Arsenali, Manchester Unitedisse ja Milano Interisse. Viimaste ridades tuli ta mullu Itaalia meistriks.

scroll to top