fbpx
Close

Lewandowski plaanib Bayernis jätkata ja Haaland teda ei huvita: ma ei pea end mõnes teises liigas tõestama

Avatar

Robert Lewandowski. Foto: SIPA/Scanpix

Maailma üks parimaid ründemängijaid Robert Lewandowski andis mõista, et tema Müncheni Bayerni ridadest mujale liikuda ei plaani ning usub, et suudab Saksamaa valitsevat meistrit veel mitu hooaega esindada.

33-aastane Lewandowski siirdus Bayernisse 2014. aasta Dortmundi Borussiast. Iga hooajaga on ta aina paremasse vormi läinud ja eelmisel hooaja lõi ta 29 Bundesliga mänguga 41 väravat, kusjuures vigastuse tõttu jäi ta kuuks ajaks ka platsilt eemale. Hiljuti ulatati talle ka esimest korda oma karjääris üle Euroopa Kuldse Saapa auhind, olles löönud eelmise hooajaga 11 väravat rohkem Lionel Messist.

“Ma ei pea end mõnes teises liigas tõestama. Saan konkureerida parimatega teistest liigadest Meistrite liiga sarjas. Olen sajaprotsendiliselt Bayernile keskendunud. Ma ei mõtle millelegi muule, kui oma meeskonnale,” ütles Lewandowski.

Juba mõnda aega on räägitud, et Bayern vajab Lewandowskile mantlipärijat ja nii vaadatakse Dortmundi Borussia norralasest ründaja Erling Braut Haalandi suunas. Lewandowski lajatas sellele mõttele vastu ja kinnitas, et teda ootavad veel mitmed aastad tippjalgpallis ees. “Olen endiselt siin ja veel pikka aega! Vanus on kõigest number. Tunnen end väga hästi, mul on oma karjääri parim statistika ette näidata. Tean, et praeguse kehaga suuda tippkonkurentsis kaasa lüüa veel mitmeid aastaid. Olen nagu hea vein ja loodan veelgi paremaks minna,” sõnas Poola koondislane.

scroll to top