fbpx
Close

Hazard: Chelseast lahkumine sai juba eelmisel aastal otsustatud

Avatar

Eden Hazard. Foto: Reuters/Scanpix

Tänavusest hooajast Madridi Realis palliv Eden Hazard ütles, et Londoni Chelseast lahkumine sai selgeks juba 2018. aastal, kuigi eelmisel hooajal pallis ta veel Siniste ridades.

Ligi 150 miljoni euro eest Realiga liitunud Hazardi jaoks pole Hispaania tippklubis algus just kõige parim olnud. Esmalt oli 28-aastasel ääreründajal vigastustega probleeme ning siiani on ta suutnud erinevate sarjade peale vaid ühe värava lüüa ning kaks väravasöötu anda. Belglane tunnistas samuti, et särki numbriga 7, mis oli eelnevalt Torino Juventusesse lahkunud Cristiano Ronaldo omanduses, on keeruline välja kanda. Ühtlasi on takistuseks väljakul kiiruse üles saamine, mis on tingitud varasemast reielihase vigastusest. Samas on Hazardi sõnul Reali siirdumine igal juhul õige samm olnud.

“Olin otsusele jõudnud juba pärast maailmameistrivõistlusi ja ütlesin endale: “Pean nüüd Madridi Realiga liituma.” See polnud tol hetkel võimalik ja veetsin veel ühe hooaja Chelseas ning see tegi mu lahkumise kergemaks. Klubi sai sellest aru ja lubas mul lahkuda,” rääkis Hazard Real Madrid TV vahendusel.

“Mul oli alati unistus Madridi Reali eest mängida, mis on maailma vägevaim meeskond ja seni olen õnnelik. [Belgia koondisekaaslane Thibaut] Courtois ütles alati, et see oli parim klubi. Rääkisin samuti [Horvaatia koondise kapteni ja Reali keskväljamehe Luka] Modriciga ning sain pildi ette, et nad kõik tahtsid mind Realis näha ja lõpuks see ka juhtus.”

scroll to top