fbpx
Close

Ei olegi Itaalia? Zlatan andis värske vihje Euroopasse naasmise osas

Avatar

Zlatan Ibrahimovic. Foto: Reuters/Scanpix

38-aastase Zlatan Ibrahimovici hooaeg USA kõrgliigas MLS-is on läbi, kui Los Angeles Galaxy langes konkurentsist Los Angeles FC vastu. Pikalt on räägitud, et endine Rootsi koondise ründaja plaanib Euroopas karjääri jätkata ning taas andis mees põhjust sellest uuesti rääkida.

Zlatan oli viimati Euroopas pallimas 2018. aasta märtsis, kui esindas Manchester Unitedit. Varasemalt on ta kuulunud veel mitmete tippklubide hingekirja, mille seas Paris Saint-Germain, Milano Inter, AC Milan, Torino Juventus, Amsterdami Ajax ja Barcelona. Viimasel ajal on ründestaari seostatud Itaaliasse naasmisega, täpsemalt Napoli meeskonda, mille president Aurelio De Laurentiis on samuti kinnitanud, et sooviks Zlatani klubis näha.

Hiljutisest Instagrami postitusest kumas aga läbi uus plaan. “Tere Hispaania. Teate mis? Ma tulen tagasi,” kirjutas Zlatan oma konto vahendusel. Kas tegemist võis olla lihtsalt asjaoluga, et Zlatan põikas Hispaaniast läbi USA-st naasmisel või saab teda tõesti La Ligas taas tegutsemas näha, jääb esialgu igaühe enda otsustada.

Sellel hooajal lõi Zlatan MLS-is 31 mänguga 31 väravat ning kahtlemata oleks temasugune vabaagent peaaegu igale klubile suureks abiks. Viimati Euroopas Unitedis polnud tema näitajad sugugi halvemad, kui Jose Mourinho juhendatavas meeskonnas skooris ta 28 korral.

scroll to top