fbpx
Close

Bale: ma ei tea, kes on Suurbritannia peaminister, aga vaatan golfi

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Madridi Real tähtmängija Gareth Bale andis The Telegraphile intervjuu, milles tuli välja nii mõnigi üllatav fakt, mida Walesi koondislane ei tea või millega pole mees kursis.

30-aastane Bale vigastas end järjekordselt viimases EM-valikmängus ning viibib taastumisperioodil Londonis. Samal ajal leidis endine Tottenham Hotspuri mängumees aega, et ka meediaga suhelda ning selgus, et elementaarsete teemadega pole ta üldse ühel lainel.

“Ma vaatan asju finantsilise poole pealt, kui Brexit peaks mõjutama mind mingil kindlal viisil, mis puudutab raha ja investeerimist. Aga ülejäänud jama ma ei loe. Ma siiralt ei tea 99% ulatuses Brexitist. Ma ei tea isegi, kes Briti peaminister on,” alustas Bale.

Seejärel ajakirjanik vastas, et peaministriks on Boris Johnson. “Näete, ma ei teadnud seda. Ma arvasin, et ta on linnapea? Ma ei saa poliitikas sõna sekka öelda, mistõttu pole ma ka huvitatud. Jälgin golfi, sellega asi piirdub. Saan teile öelda, kes on golfis maailma edetabelis esikohal.”

Ühtlasi avaldas Bale, et nooremana kadus tal ühel hetkel huvi jalgpalli vastu. “Kui oled 18-aastane, siis on see midagi, millest oled unistanud, aga kui oled sellega pikka aega tegelenud, siis tüdined. Naudin seda endiselt, aga mida kõrgem on tase, seda väiksem on nauding. Ilmselt on asi selles, et kui oled noorem, siis ei mõista veel, milline negatiivsus võib jalgpalliga kaasas käia.”

scroll to top