fbpx
Close

Bayerni peatreener sooviks Liverpooli mängustiili jäljendada: kiirteel ei saa 200-ga sõita, kui su maksimum on vaid 100

Avatar

Foto: Pixathlon-SIPA/Scanpic

Müncheni Bayerni peatreener Niko Kovac kiitis Liverpooli meeskonda ja tunnistas, et tahaks ka enda hoolealustega samasuguselt mängida, kuid praegune koosseis seab piirangud.

Kui Liverpool on Premier League’is ainuliider ning edestab valitsevat meistrit Manchester Cityt kuue punktiga, siis Saksamaa meistermeeskond Bayern on Bundesligas teisel kohal Mönchengladbachi Borussia järel. Mullu oli Kovacil tükk tegu, et Bayern meistriks aidata ning lõpuks jäeti Dortmundi Borussia endast kahe punkti kaugusele. Meistrite liigas lülitas just Liverpool nad juba kaheksandikfinaalis konkurentsist ning teist hooaega Bayerni eesotsas tegutsev Kovac tõdes, et Inglismaa tippmeeskonna käekäik teeb kadedaks.

“See, mida Liverpool eile (pühapäeval Tottenham Hotspuri vastu 2:1 võidumängus – toim.) tegi, näitas ära, et nad väärisid Meistrite liiga võitu, kuid sul peab olema ka vastavat tüüpi mängijad. Me peame kohanema sellega, mis meil on. Sa võid proovida 200 km/h Autobahnil sõita, kuigi saad seda teha vaid 100 km/h. Lihtsalt tuleb olemasolevaga leppida. Meil on erinevat tüüpi mängijaid ja peame leidma õige koosluse. Arvan, et meie Gegenpressing (kohe pärast pallikaotust üritab meeskond palli tagasi võita – toim.) on samuti hea ja loomulikult saab see alati paremaks minna,” rääkis Kovac, kes lisas, et tänapäeva jalgpallimaailmas on Jürgen Kloppi viies järjestikune hooaeg Liverpooli peatreenerina väga haruldane nähtus.

scroll to top