fbpx
Close

Gerrardi tulek Aston Villasse: ei mingit ketšupi söömist enam!

Avatar

Jamie Carragher ja Steven Gerrard. Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas 11 vooru möödudes 16. kohta hoidev Aston Villa palkas hiljuti uueks peatreeneriks Liverpooli legendaarse mängumehe Steven Gerrardi. Endine Inglismaa koondislane ja poolkaitses tegutsenud Gerrard pani oma uues koduklubis kohe ka ranged reeglid paika.

41-aastane Gerrard lõpetas oma profikarjääri 2016. aasta novembris, mil esindas Los Angeles Galaxy meeskonda. Enne seda 1989. aastast alates Liverpooli hingekirja, tõustes seal noorteakadeemiast üles põhimeeskonda ja kapteniks. Inglismaa koondises 114 mängu pidanud Gerrard alustas 2018. aasta aprillis treenerikarjääri Šotimaa tippklubi Glasgow’ Rangersi juures.

Gerrardi saab täna oma uuel ametipostil ka kätt proovida, kui võõrustatakse Brighton & Hove Albioni. Edasi läheb mängugraafik aina tummisemaks: esmalt Crystal Palace ning seejärel Manchester City, Leicester City ja 11. detsembril Anfieldil Liverpool.

“Olen [Liverpooli peatreeneri] Jürgen Kloppiga ühenduses olnud. Põrkan temaga kokku, kui ta oma koertega jalutamas käib. Ta saatis mulle sõnumi, milles ütles, et “ootan suurt kallistust sellest kohtumisest”, mil Villa järgmisel kuul Liverpooliga mängib. Ma aga ei arva, et see pressikonverents peaks olema millestki muust, kui Aston Villa klubist. Arvan, et peame oma toetajaid austama. Arvan, et kõik üle maailma teavad, mida Liverpool minu jaoks tähendab, aga mu fookus ja pühendumus on Aston Villal,” sõnas Gerrard mängu eelsel pressikonverentsil.

Ajakirjaniku küsimusele, kas ketšup on klubis nüüd kantud punasesse nimekirja, vastas Gerrard: “See sai keelu peale juba enne, kui olin seda näinud! Mängijatel peab olema õige mentaalsus. Mõtlema suurelt ja veelgi suuremalt. Nad peavad pingutama selle nimel, et kuuluda tippu.”

scroll to top