fbpx
Close

Paraja käki kokku keeranud Manchester United vallandas peatreeneri

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: Reuters/Scanpix

Laupäeval Inglismaa 12. vooru kohtumises kindlalt 1:4 Watfordile alla jäänud Manchester United hakkab uut peatreenerit otsima, sest senine juhendaja Ole Gunnar Solskjaer selles ametis ei jätka.

United on vaid 17 punkti kogunud koduses liigas, jäädes liidrist Londoni Chelseast maha juba 12 punktiga. Watfordi vastu kaotati poolaeg 0:2 ning kuigi teise poolaja alguses suudeti vahe vähendada minimaalseks, teenis 69. minutil Harry Maguire oma jämeda prohmaka tõttu punase kaardi ning Watford lõi üleminutitel samuti Unitedi kehva kaitsetöö tulemusena kaks väravat lisaks.

1:4 kaotuse taustal sai Unitedi juhtidel mõõt täis ning Solskjaeriga koostöö ei jätku. Klubi pole veel ametlikult seda kinnitanud, kuid Unitedi suuromanikud Glazerid on selle erinevatele allikatele juba välja öelnud. Uueks peatreeneriks pakutakse Zinedine Zidane’i, kes eelmise hooaja lõppedes otsustas Madridi Reali peatreenerina mitte jätkata.

“Esimene poolaeg oli senisest kõige hullem ja mul on raske selgitada, miks me mängisime niimoodi ning lubasime vastased oma trahvikasti mitte millegi pealt. Nende väravavaht sai peaaegu keskjooneni tõusta ja saata pall karistusalasse. Meid söödi täielikult ära. See teeb haiget. Kui mängid Premier League’is, siis pead heade mängijate poole vaatama ning olema valmis sellisteks vastasseisudeks. Kutid on mõtetes praegu kohutavas hetkes. Oleme end ja oma fänne alt vedanud. Raske on siin seista ja rääkida, aga see on jalgpall ja peame selle mõjudega arvestama,” ütles Solskjaer pärast mängu, kes lisas, et tema kui peatreener võtab vastutuse ning oma töökoha kaotuse pärast ei muretse, sest on töötanud nii kõvasti kui võimalik.

scroll to top