fbpx
Close

Barcelona kaitsemängija: keegi polnud meeskonnas õnnelik ega usaldanud peatreener Koemani enam

Avatar

Ronald Koeman. Foto: Imago SP/Scanpix

Barcelona noormängija Oscar Mingueza ütles hiljutises intervjuus, et võistkonna endise peatreeneri Ronald Koemani juhtimisel kadus neil ühtsustunne ning oli selge, et hollandlase käe all tulemused ei saanudki paremaks minna.

Majanduslikes raskustes Barcelona hooaeg on äärmiselt keeruline olnud ning koduses liigas jäädakse tabeliliidrist Madridi Realist kümne punktiga maha. Meistrite liigas ei suudetud viimati Lissaboni Benficat alistada, mis tähendab seda, et edasipääsuks tuleb viimases voorus kindlasti Müncheni Bayernist parem olla või ootab ees Euroopa liigasse langemine.

Meeskonna peatreeneriks sai hiljuti Xavi Hernandez ning kogemust lisandus veel ka vanameistri Dani Alvesi näol. Küll aga oli tagasilöök Sergion Agüero olukord, kes südameprobleemide tõttu pidi karjääri lõpetama.

“Õhkkond riietusruumis vajas muutust. Mingit atmosfääri polnudki. Mängijad polnud õnnelikud. Ja kui sa ei tunne end hästi ning asjad ei kuku välja soovitult, siis vajad muutust. Meeskond lõpetas Koemani meetodite usaldamise ja kõik püüdsid iseseisvalt asju parandada. Me polnud head ei individuaalselt ega kollektiivselt. Kui dünaamika pole hea, siis kõik teevad seda, mida saavad, aga meil jäi puudu eneseusust,” rääkis 22-aastane kaitsemängija Mingueza möödunud nädalal Esport3 vahendusel.

“Xavi treeningud on keskendunud paljuski sellele, mida tahame väljakul teha. On hea, et meil on selge idee olemas ja et me kõik töötame kindlate juhiste põhjal saamaks meeskonnana hea tulemuse. Olen kindel, et asjad muutuvad paremuse poole. Ma ei usu, et peame kaks või kolm kuud ootama, et neid muudatusi näha,” lisas Mingueza uue peatreeneri Xavi kohta.

scroll to top