fbpx
Close

Cafu: Neymar on Messist ja Ronaldost osavam

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Oma mängijakarjääri parimad aastad AS Roma ja AC Milani ridades veetnud brasiillasest paremkaitsja Cafu väidab, et kuigi Lionel Messit ja Cristiano Ronaldot peetakse parimateks jalgpalluriteks, siis tema kaasmaalane olevat tehniliselt osavam mängumees.

29-aastane Neymar on oma senise, 12 aasta pikkuse karjääri jooksul võitnud 24 karikat. Sinna mahub kaheksa liigatiitlit ja ka üks Meistrite liiga võit. Kokku on ründemehel 447 mänguga ette näidata 265 väravat, millest 90 Pariisi Saint-Germaini särgis.

“Neymar on tehniliselt Messist ja Ronaldost parem, aga ta peab suutma endale võtma liidriks olemise vastutuse. Tuleb end sajaprotsendiliselt jalgpallile pühendada. Ma pole Neymarist parem, aga olen parem teistest paremkaitsjatest, sest pühendusin sellele. Ta (Neymar) peab saama kapteniks,” ütles 51-aastane Cafu Marca vahendusel.

Brasiilia koondisega 1994. ja 2002. aastal ka maailmameistriks tulnud Caful paluti lisaks avaldada arvamust 38-aastase Dani Alvesi taasliitumise kohta Barcelonaga. “Ta on minust parem ja annab oma kogemustega Barcelonale palju juurde. Hoolimata oma vanusest on ta ideaalses füüsilises konditsioonis. Ta saab Barcelonale olema suurepärane täiendus.”

scroll to top