fbpx
Close

Rekordimees Grealish: United tundis mu vastu huvi, aga Citysse minekust võitsid kõik

Avatar

Jack Grealish. Foto: SIPA/Scanpix

Suvel maailma kalleima inglasest mängumehe tiitli oma nimele saanud Jack Grealish avaldas hiljutises intervjuus, et Aston Villast olnuks tal võimalust liituda Manchester Unitediga, kuigi lõpuks maandus ta Manchester Citys.

2001. aastast alates Aston Villa süsteemi kuulunud ning 2012-2021 põhimeeskonna hingekirja kuulunud Grealish siirdus tänavu suvel City ridadesse 117 miljoni euro eest, mis tähistab üleminekurekordit inglastest mängijate osas. Ühtlasi on see summa läbi aegade kuues summa, jäädes vaid maha Neymari, Kylian Mbappe’, Philippe Coutinho, Joao Felixi ja Antoine Griezmannile. City oleks saanud Grealishi tõenäoliselt odavamalt kätte, kui poleks olnud samal ajal Unitedi huvi.

“Olin sellele (Unitediga liitumisele) väga lähedal, aga lõpuks midagi ei juhtunud. Mängisime Unitediga hooaja-eelses mängus laupäeval ning ma ei pidanud mängima karikamängus Burtoniga. Aga pärast Unitediga mängu ütlesin Christian Purslow’le ja oma agendile, et kui ma ei lahku Aston Villast, siis sõlmin uue lepingu. Teisipäeva hommikul läksin oma koeraga kohale, allkirjastasin lepingu ning mängisin hiljem sel päeval. Leppisime kõik selle klausli osas kokku ning kui mõni klubi on nõus sellise summa välja käima, siis on see mõlemale osapoolele võit, mis tähendab, et mul on olnud uskumatu hooaeg ning Villa sai 100 miljonit naela,” ütles Grealish The Telegraphi vahendusel.

“Tunnen, et Villa liigub eurosarja pääsemise poole, kuid ma lihtsalt ei teadnud, kui kaua see võtab meil aega. Kui ma poleks Citysse tulnud, siis oleksin seda igavesti kahetsenud. Mäletan, et Michael Owen ütles sama Madridi Reali mineku kohta. Vaadates enamikke mu meeskonnakaaslasi Inglismaa koondises, siis olin ilmselt viimaste seas, kes saab Meistrite liigat mängida. Ilmselt saab üles lugeda kaks või kolm meest veel, näiteks Kalvin Phillips või Sam Johnstone,” lisas 26-aastane ründemängija, miks ta ikkagi otsustas Aston Villast lahkuda.

Grealish saab oma endise koduklubi vastu üles astuda sellel kolmapäeval Inglismaa kõrgliiga 14. voorus.

scroll to top