fbpx
Close

Briti ajaleht avaldas põhjuse, miks Manchester United loobus Gareth Bale’i palkamisest

Avatar

Soccer Football - Champions League Final - Real Madrid v Liverpool - NSC Olympic Stadium, Kiev, Ukraine - May 26, 2018 Real Madrid's Gareth Bale celebrates with a Wales flag after winning the Champions League REUTERS/Andrew Boyers

Manchester United oli Daily Mirrori teatel suvel huvitatud Madridi Reali ääreründaja, endise Tottenham Hotspuri mängumehe Gareth Bale’i palkamisest, kuid kokkuvõttes sai takistuseks Unitedi kartus Bale’i sagedaste vigastuste pärast.

Bale’i sooviti väidetavalt esialgu selleks hooajaks laenule tuua, aga tõenäosust, et Walesi koondislane ei suuda aasta jooksul vigastusi vältida, oli Unitedi hinnangul piisavalt suur. Seejuures mängis otsuses olulist rolli ka fakt, et Bale teenib Realis 500 000 naelsterlingu suurust nädalapalka ning Inglismaa tippklubi poleks olnud nõus seda maksma ajal, kui Bale olnuks vigastatud.

Eeldatakse, et seda üleminekut enam ka ei juhtu, sest United oleks valmis nii suurt palka maksma vaid juhul, kui Bale on terve ehk vigastuse korral oleks tema teenitav summa oluliselt väiksem või koguni olematu. Teatavasti oli Bale’il suuri raskusi Reali peatreeneri Zinedine Zidane’iga läbi saada ning 2013. aastal 100 miljoni euro suuruse summa eest Hispaaniasse liikunud mees oli valmis suvel Hiina kõrgliigasse minema, kuid ka see variant langes ootamatult ära. Reali hingekirja ta endiselt kuulub, aga vastuolud klubi ja Zidane’iga pole lõppenud.

scroll to top