fbpx
Close

Mane: loodetavasti jään Liverpooli igaveseks

Avatar

Sadio Mane. Foto: Reuters/Scanpix

Neljandat hooaega Liverpoolis palliv Senegali koondise ründemees Sadio Mane ütles, et tema hea meelega ei lahkuks Inglismaa tippklubist kunagi, mis olevat lausa unikaalne.

Mane liitus Liverpooliga 2016. aastal ligi 40 miljoni euro eest Southamptonist, kus ta oli viimased kaks hooaega pallinud. 19-aastaselt kuulus ta Prantsusmaa klubi Metzi ridadesse ja peale seda jõudis ta veel kaks hooaega tegutseda Austria tippmeeskonnas Red Bull Salzburgis.

“Olen väga õnnelik, et saan selle suurepärase klubi osaks olla ja naudin seda. Loodetavasti jään siia igaveseks. Nendega (Robrerto Firmino ja Mohamed Salah’ga) on lihtne koos töötada. Isiklikult tunnen, et mul on vedanud, et saan nendega mängida. Nad on tõsiselt head mängijad, kes muudavad kõik lihtsamaks. Mo on vahepeal lõbus. Ta on lahe ja tore tüüp. Bobby on väga häbelik. Ta on kõige häbelikum jalgpallur, keda kunagi näinud olen, aga siiski väga tore,” rääkis Mane Norra uudisteportaalile TV 2.

“Olen üle maailma mõningates klubides mänginud, kuid Liverpool on unikaalne. See on nagu perekond, meeleolu on alati imeline. Aga see on normaalne, et oleme neli aastat koos viibinud ning teame teineteist. Veedame samuti väljakult eemal olles koos aega ja see on moraalile tähtis,” lisas 27-aastane Liverpoolis number 10 mängusärki kandev mees.

scroll to top