fbpx
Close

Williani endine treener: ta sobiks ideaalselt Juventusesse

Avatar

Willian. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

12 aastat Donetski Šahtari juhendanud ja viimati 2017-2019 Türgi rahvuskoondise eesotsas tegutsenud rumeenlane Mircea Lucescu usub, et Londoni Chelsea ääreründaja Willian peaks Itaalia valitseva meistri Torino Juventusega liituma.

Willian on Chelseat esindanud alates 2013. aasta suvest ning sama aasta talvel enne Mahhatškala Anžiga liitumist pallis brasiillane 2007-2013 perioodil just Lucescu käe all Ukraina tippklubis Šahtaris. Hiljuti kinnitas ta, et aasta eest oli tal variant siirduda Barcelonasse, kuid klubi ja perekonna ühise otsuse tulemusena jätkas mees siiski Siniste ridades. Nüüd on klubivahetuse teema taas üles kerkinud, sest Willianil on käsil viimane aasta lepingust, mistõttu temast saaks suvel vabaagent.

“Williani leping Chelseaga on lõppemas. Talle oleks hea muudatusi teha pärast kõiki neid aastaid Londonis. Bianconeri (Juventuse hüüdnimi – toim.) oleks tema jaoks ideaalne võistkond,” sõnas 74-aastane Lucescu.

Tänavusel hooajal on Willian 11 Premier League’i kohtumises kaasa teinud ja löönud kaks väravat. Meistrite liigas on ta kõigis neljas mängus algkoosseisus platsile jooksnud ja saanud ka Lille’i vastu värava kirja.

scroll to top