fbpx
Close

Willianil oli aasta eest variant Chelseast lahkuda

Avatar

Willian. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Londoni Chelsea ääreründaja Willian rääkis DAZN-i vahendusel, mis keskendub välismaal mängivatele brasiillastele, et sai Hispaania tippklubilt Barcelonalt pakkumise, kuid otsustas sellest võimalusest loobuda.

“Sain eelmisel aastal pärast maailmameistrivõistlusi ainsa ametliku pakkumise Barcelonalt. Nad tõepoolest esitasid selle ka Chelseale, kuid see lükati tagasi. Tegemist oli ainsa konkreetse hetkega, kui pidin midagi taolist oma perekonnaga arutama, kuigi meile siin, Londonis, väga meeldib. Seega oli mitmeid faktoreid, mis mõjutasid meid jääma,” ütles 31-aastane Willian.

2013. aastast Chelseas palliv mängumees rääkis ka tulevikust ja oma lemmikklubist. “Kui peaksin Brasiiliasse naasma, siis tahaksin taas Corinthiansi eest mängida. See kujutab endast palju. Ma sündisin ja kasvasin seal. Minu jalgpallurikarjäär algas seal, kui olin üheksa aasta vanune, olen terve oma lapsepõlve seal veetnud. Väiksest peale olen Corinthiansi fänn olnud. Enne, kui sinna läksin, siis mu perekond juba toetas seda klubi. Kui ma sinna jõudsin, siis kõik mu sugulased olid väga õnnelikud. Seejärel, kui pääsesin esindusmeeskonda olid kõik ülimalt rõõmsad.”

scroll to top